Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 03/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: spotkanie wigilijne

 1 dodane: 11:33, 06/01/11

tagi:

Relacja ze świetlicowej wigilii

Z Mikołajem...
Z Mikołajem...
Fot. swietlica

Fotografia 1 z 1

W poniedziałek,  w "Gościnnej Przystani", odbyła się wigilia Świetlicy.

Przy wspólnym, świątecznym stole zgromadzili się: dzieci i młodzież uczęszczająca na świetlicę, bliscy nam rodzice i opiekunowie, kadra i niezastąpiony zespół wolontariacki. Nie zabrakło naszych przyjaciół z Pomorskiej Spółki Gazownictwa oraz wspierającego świetlicę p. Andrzeja Ławniczaka.

Na stole pojawiły się wigilijne potrawy. Wokół stołu zabrzmiały kolędy. W Gościnnych Progach zawitał sam Święty Mikołaj.

Na koniec, zdradzimy w  sekrecie, że wigilię poprzedziło tajne spotkanie wolontariatu, gdzie (we współpracy z Mikołajem) powstały paczki świąteczne.

Fotorelację ze spotkania obejrzeć można na portalu MojaOrunia.pl.

 

Działania świetlicy są możliwe dzieki środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations, w ramach  projektu "Akademia Kompas" oraz dzięki dotacji ze środków miasta Gdańsk.

Galeria artykułu

Z Mikołajem...

Z Mikołajem...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA