Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Grupa Twórcza WALOR

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 17:07, 03/02/16Artykuł Czytelnika

tagi:sztukaseniorzyOrunia

Zapraszamy na wystawę najnowszych prac Grupy Twórczej WALOR. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 5 lutego 2016 o godz. 18.00.

Grupa Twórcza WALOR
Grupa Twórcza WALOR
Fot. Dworek Artura GAK

Fotografia 1 z 1

Grupa Twórcza WALOR istnieje od września 2008 r. Działają w Centrum Kultury na gdańskiej Morenie. Opiekę artystyczną nad grupą sprawuje pani Ewa Łukiewska. To dzięki Niej członkowie grupy poznają nowe formy tworzenia: papier czerpany, tkaninę artystyczną, kolaż, filcowanie.

Prace grupy charakteryzuje duża różnorodność. W swojej twórczości wykorzystują pastele suche i olejne; farby akwarelowe, olejne, akrylowe; wyklejanki; rysunek ołówkiem, piórkiem, tuszem, cienkopisami.

„W szczególnie miłej atmosferze, nasze wtorkowe spotkania owocują nie tylko w ciekawe, twórcze prace, ale również w nowe przyjaźnie. Jesteśmy kilkunastoosobową grupą. Możemy pochwalić się wieloma wystawami. Prowadzimy kronikę fotograficzną przedstawiającą naszą kilkuletnią działalność. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy robić to, co kochamy, gdyż wcześniej nie mieliśmy na to zbyt wiele czasu.”

W wystawie udział biorą: Belecka Barbara, Cicha Urszula, Dąbrowiak Teresa, Dobrzeniecka Halina, Dymecka Stanisława, Herman Barbara, Kończak Hanna, Lewandowski Zdzisław, Rosa Barbara, Suwała Anna, Wojakiewicz Marta, Zaremba Renata.

Wystawę można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 11.00–19.00  do 19.02.2016.

Wstęp wolny.

 

DWOREK ARTURA GAK / STACJA ORUNIA

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

tel. 58 306 66 76 w. 37

dworekartura@gak.gda.pl

www.gak.gda.pl/dworekartura | facebook.com/StacjaOrunia

Galeria artykułu

Grupa Twórcza WALOR

Grupa Twórcza...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń