Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 31/01/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Przyjdź jutro na Gościnną!

 2 dodane: 06:48, 05/07/18

tagi:

W najbliższy piątek (6 lipca) o godzinie 16 na podwórku przy Gościnnej Przystani po raz siódmy wystartuje Festyn Sąsiedzki. Wstęp wolny.

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Przyjdź jutro na Gościnną!
Festyn Sąsiedzki na Oruni. Przyjdź jutro na
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 2

Zabawy na dmuchanym zamku, gry dla najmłodszych, malowanie buzi, loteria i grill - siódmy już Festyn Sąsiedzki tradycyjnie organizuje świetlica Gościnnej Przystani.

Impreza wystartuje jutro o godzinie 16 i potrwa dwie godziny. Dzieci, które wezmą udział w zabawach i zbiorą pieczątki będą mogły skorzystać z darmowego poczęstunku z grilla. Dorośli kupując kiełbaskę z grilla wesprą finansowo organizację wypoczynku dla dzieci

Podczas festynu będzie można również wygrać atrakcyjne nagrody na loterii fantowej.Również dochód z loterii fantowej przeznaczony będzie na półkolonie dla dzieci ze Świetlicy w Gościnnej Przystani.

Zapraszamy dorosłych i dzieci - wstęp wolny.

Dom Sąsiedzki 'Gościnna Przystań' mieści się przy ul. Gościnna 14.


Galeria artykułu

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Przyjdź jutro na Gościnną!

Festyn...

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Przyjdź jutro na Gościnną!

Festyn...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń