Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Uniwersytet III Wieku na Oruni. Poszukiwani seniorzy, którzy chcą uczyć się języka angielskiego

 1 dodane: 17:30, 11/09/18

tagi:

Zajęcia są bezpłatne i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wystartują za kilka tygodni. Lekcje angielskiego będą odbywać się w budynku Stacji Orunia na Dworcowej. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!

 Uniwersytet III Wieku na Oruni. Poszukiwani seniorzy, którzy chcą uczyć się języka angielskiego
Uniwersytet III Wieku na Oruni. Poszukiwani
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O Oruńskim Uniwersytecie III Wieku na Oruni, który sponsorowany jest ze środków unijnych, pisaliśmy TUTAJ. Seniorzy mogą korzystać z bezpłatnych zajęć i wykładów. Jest też i możliwość nauki języka angielskiego.

Od września wystartowała już pierwsza grupa - 12 seniorów uczęszcza na zajęcia z języka angielskiego. Ale jak mówią nam organizatorzy Uniwersytetu III Wieku na Oruni, powstaje właśnie druga grupa. I obecnie trwa do niej nabór.

II grupa języka angielskiego też będzie liczyć 12 osób, a obecnie zapisało się czterech chętnych. Wciąż są więc jeszcze wolne miejsca.

W zajęciach mogą uczestniczyć seniorzy z województwa pomorskiego.

Więcej informacji można uzyskać u Marianny Mierzwińskiej, koordynatorki oruńskiego Uniwersytetu III Wieku. Kontakt do niej: 506-190-197, m.mierzwinska@gfis.pl.

Galeria artykułu

 Uniwersytet III Wieku na Oruni. Poszukiwani seniorzy, którzy chcą uczyć się języka angielskiego

Uniwersytet...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.59.*

19:55, 11/09/18

W jakie dnie i o której godzinie sa zajęcia ?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń