Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 19/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Poszukujemy twórców z Oruni

Stacja Orunia poszukuje mieszkańców dzielnicy, którzy tworzą różne rodzaje sztuki i rękodzieła do udziału w zbiorowej wystawie.

Poszukujemy twórców z Oruni
Poszukujemy twórców z Oruni
Fot. Aleksandra Abakanowicz

Fotografia 1 z 2

Jeśli mieszkacie na Oruni i malujecie, rysujecie, rzeźbicie, fotografujecie, albo zajmujecie się innym rodzajem twórczości i chcecie się pokazać światu - zgłoście się do Stacji Orunia!

Stacja Orunia serdecznie zaprasza twórców (sztuk różnych) mieszkających na Oruni, do udziału w zbiorowej wystawie ZDolnych Oruniaków. Pokażcie się światu i pochwalcie tym, co fajnego robicie!

Kochani, szykujemy się do zbiorowej wystawy ZDolnych Oruniaków. Jeśli mieszkacie na Oruni i malujecie, rysujecie, dziergacie, rzeźbicie, fotografujecie, szyjecie maskotki albo zajmujecie się innym rodzajem twórczości i chcecie się pokazać światu zgłoście się do nas.

Czekamy na Wasze prace do piątku 22 marca 2019 w Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9. Jeśli macie pytania dzwońcie: 58 306 66 76 w. 36, napiszcie: zdolnaorunia@gmail.com lub przyjdźcie do Stacji Orunia GAK i zapytajcie o Dorotę.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 29 marca 2018 o godz. 18.00. Zapraszamy.

Galeria artykułu

Poszukujemy twórców z Oruni

Poszukujemy...

Poszukujemy twórców z Oruni

Poszukujemy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń