Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rekrutacja dzieci do punktu przedszkolnego w Gościnnej Przystani. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!

 1 dodane: 19:15, 07/03/19

tagi:

Publiczny Punkt Przedszkolny "Domek Sąsiedzki" zaprasza dzieci 3-5-letnie do rekrutacji na rok 2019/2020. Jesteśmy miejscem kameralnym - w 25-osobowej grupie młodsze przedszkolaki uczą się od starszych, a starsze pomagają i opiekują się młodszymi.

Rekrutacja dzieci do punktu przedszkolnego w Gościnnej Przystani. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!
Rekrutacja dzieci do punktu przedszkolnego w
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 1

Nasz punkt przedszkolny mieści się w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań", prowadzonym przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej.

- W naszej pracy rozwijamy dziecięcą potrzebę eksplorowania świata, doświadczania go wszystkimi zmysłami. Stawiamy na ruch i zdrowy tryb życia, Podstawę programową realizujemy w interesujący sposób, również poza budynkiem przedszkola - wychodzimy w ciekawe miejsca, poznajemy zawody, zapraszamy do nas gości - zachwalają pracownicy punktu przedszkolnego w Gościnnej Przystani.

- Ważne miejsce w naszej pracy zajmuje bliska współpraca z rodzicami. Wsłuchujemy się w potrzeby rodziców i zapraszamy ich do aktywnego uczestnictwa w życiu punktu przedszkolnego - dopowiadają.

Godziny pracy "Domku Sąsiedzkiego": od pn do pt 7.00-14.00

Wyżywienie: catering, koszt 9,50zł/dzień/4 posiłki

Więcej informacji pod numerem telefonu 506-973-037.

Zapraszamy do kontaktu.

Rekrutacja do "Domku Sąsiedzkiego"odbywa się w ramach internetowej rekrutacji do gdańskich przedszkoli w terminie od 04.03.19 do 15.03.19.

Gościnna Przystań mieści się w budynku przy ulicy Gościnna 14

Galeria artykułu

Rekrutacja dzieci do punktu przedszkolnego w Gościnnej Przystani. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!

Rekrutacja...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń