Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 16/08/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W czwartek Festyn Sąsiedzki na Gościnnej

 1 dodane: 16:17, 24/06/19

tagi:

W czwartek (27 czerwca) o godzinie 17 na podwórku przy Gościnnej Przystani znów wystartuje Festyn Sąsiedzki. Współorganizują go dzieci z lokalnej świetlicy, które przy okazji zabawy będą zbierały na swoje wakacje.

W czwartek Festyn Sąsiedzki na Gościnnej
W czwartek Festyn Sąsiedzki na Gościnnej
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 1

Będzie to ósmy Festyn Sąsiedzki na ulicy Gościnnej. Zabawę tradycyjnie organizuje świetlica Domu Sąsiedzkiego na Oruni. Regularnie uczęszcza tu około 20 dzieciaków z Oruni. I właśnie one razem z rodzicami i wychowcami z Gościnnej Przystani przygotowują czwartkowy festyn.

Organizatorzy zapowiadają konkurecje sportowe, gry i zabawy, malowanie twarzy, grill, a także loterię. Impreza potrwa do godziny 19.

W poprzednich edycjach Festynu Sąsiedzkiego brały udział setki osób. Tak jak co roku w trakcie Festynu oruńskie świetliczaki zbierają pieniądze na wakacje.

Wstęp jest wolny, a pomysłodawcy zapraszają wszystkich oruniaków i oczywiście także innych mieszkańców Gdańska.

Galeria artykułu

W czwartek Festyn Sąsiedzki na Gościnnej

W czwartek...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

15/08 Zaginęła kotka czarno-biała w okolicach ul. Głuchej. Jeżeli ...»

17/07 Masz ochotę na niegrzeczne darmowe nudesy z nieznajomymi ? T...»

• Wiecej ogłoszeń