Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 23/09/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Remont na ulicy Głuchej

 2 dodane: 12:32, 01/06/21

tagi:

Trwają prace przy ulicy Głuchej. Urzędnicy informują o naprawie chodnika i nowej nawierzchni na jezdni w rejonie skrzyżowania z ulicą Przy Torze. Roboty mają zakończyć się do połowy lipca.

Remont na ulicy Głuchej
Remont na ulicy Głuchej
Fot. Karolina Felczak

Fotografia 1 z 2

Na taki remont ulicy Głuchej wielu mieszkańców czekało od lat. Dobre wieści, że miasto wreszcie weźmie się za taką inwestycję pojawiły się trzy lata temu. Teraz drogowcy kontynuują prace.

Jak informują urzędnicy, na Głuchej zostanie wyremontowanych ponad 500 metrów chodnika. Głucha zyska też nową nawierzchnię jezdni.

- Istniejąca nawierzchnia zostanie rozebrana, a w jej miejsce ułożona zostanie nowa. Prace będą wymagały całkowitego zamknięcia ul. Głuchej na odcinku od ul. Przy Torze do ul. Równej. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Sandomierską, Przy Torze, Smętną i Równą - informują przedstawiciele magistratu.

Prace mają zakończyć się w połowie lipca.

Galeria artykułu

Remont na ulicy Głuchej

Remont na ulicy...

Remont na ulicy Głuchej

Remont na ulicy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.125.*

13:01, 15/06/21

ulica owszem ze w końcu robią,mieszkam przy tej ulicy w bloku i niby te łaki co istnieją przy blokach, to jest tragedia,jak można być radną i to zatwierdzic,straszne żeczy,łaki mogą być ale na uboczach.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń