Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/12/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Autobus w Parku Oruńskim i komputer w Gościnnej Przystani. Tak też można zagłosować w budżecie!

 1 dodane: 08:04, 15/10/21

tagi:

Jeżeli ktoś nie zagłosował jeszcze na budżet obywatelski, będzie mógł to zrobić w Parku Oruńskim. W niedzielę przyjeżdża tutaj tzw. Mobilny Punkt Głosowania. Jest też ciekawa opcja w Gościnnej Przystani. - Zachęcajcie znajomych, sąsiadów, rodzinę, którzy nie mają internetu, a chcieliby wziąć udział w głosowaniu - mówią inicjatorzy. I zapraszają dzisiaj (15 października) i w poniedziałek (18 października)

Autobus w Parku Oruńskim i komputer w Gościnnej Przystani. Tak też można zagłosować w budżecie!
Autobus w Parku Oruńskim i komputer w Gościnnej
Fot. gdansk.pl/ Grzegorz Mehring

Fotografia 1 z 1

O budżecie obywatelskim w Gdańsku pisaliśmy w tym tygodniu. Głosowanie na blisko 400 projektów trwa do 18 października włącznie.

Głosowanie odbywa się przez internet. Nie wszyscy jednak mają do niego dostęp. Dlatego też miasto oferuje tzw. Mobilne Punkty Głosowania. To specjalny bus, który w październiku odwiedza różne zakątki miasta. W niedzielę (17 października) odwiedzi także Orunię, a konkretnie Park Oruński.

Bus zaparkuje nieopodal przedszkola i w godzinach od 11 do 16 będzie można tutaj zagłosować i uzyskać pomoc, jak to zrobić (pod względem technicznym).

Również i pracownicy Gościnnej Przystani oferują pomoc w głosowaniu do budżetu obywatelskiego. - Mamy do dyspozycji komputer z dostępem do internetu oraz osobę, która pomoże w głosowaniu. Zachęcajcie znajomych, sąsiadów, rodzinę, którzy nie mają internetu, a chcieliby wziąć udział w głosowaniu - apelują przedstawiciele Gościnnej Przystani.

W Gościnnej Przystani pomoc ws. głosowania w budżecie obywatelskim można uzyskać 15 października (godzina 14-20) i 18 października (godzina 11-20).

Gościnna Przystań mieści się przy Gościnnej 14.

Galeria artykułu

Autobus w Parku Oruńskim i komputer w Gościnnej Przystani. Tak też można zagłosować w budżecie!

Autobus w Parku...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

87.207.135.*

07:09, 21/10/21

Niech redakcja napisze w jakiej fazie realizacji sa projekty ktore wygraly w poprzednich latach.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń