Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Warsztaty animacji poklatkowej z okazji Dnia Dziecka. Scena Muzyczna GAK zaprasza jutro dzieci w wieku 10-13 lat

Kreatywne tworzenie, edukacja filmowa i mnóstwo zabawy, a na koniec pamiątkowe dyplomy i zestaw upominków. To właśnie czeka na dzieci w wieku 10-13 lat podczas warsztatów animacji poklatkowej, które odbędą się w Scenie Muzycznej GAK w Dzień Dziecka o godz. 17:00. Warsztaty są bezpłatne, należy się jednak zapisać - wysłać maila na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl lub zadzwonić pod nr tel. 515-394-696.

Warsztaty animacji poklatkowej z okazji Dnia Dziecka. Scena Muzyczna GAK zaprasza jutro dzieci w wieku 10-13 lat
Warsztaty animacji poklatkowej z okazji Dnia
Fot. Scena_Muzyczna

Fotografia 1 z 1

Po lodach, czy miłym spacerze, można w Dzień Dziecka zrobić coś kreatywnego - na przykład wpaść na twórcze warsztaty z animacji poklatkowej. Niezależnie od pogody ożywiamy świat wokół, stworzymy bohaterów i historie.

Zabawa w kameralnej grupie dla dzieci w wieku 10-13 lat

Działamy w kameralnej grupie - urządzimy wielką burzę mózgów, poznamy kulisy powstawania filmów poklatkowych i dowiemy się co nieco o pierwszych komediach slapstickowych. Wykorzystamy mnóstwo materiałów plastycznych i kreatywnych. Wspólnie stworzymy scenografię i rekwizyty, a więc późniejsze animacje będzie łączył wyjątkowy bohater.

A na koniec premiera naszego dzieła i upominki!

Wstęp na warsztaty jest całkowicie bezpłatny, ale wymaga zapisów. Zajęcia odbędą się w sąsiedztwie Parku Oruńskiego, w naszej siedzibie przy ul. Nowiny 2b w Gdańsku. Warsztaty potrwają około 3 godziny. Skorzystamy z programu Stop Motion Studio, więc prosimy o zabranie ze sobą smartfonów z już zainstalowaną aplikacją.

Prowadząca z doświadczeniem

Prowadząca warsztat to Klaudia Dzierugo – absolwentka Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim, początkująca animatorka kultury i edukatorka filmowa, a także redaktorka i korektorka. Ceni pracę z dziećmi ze względu na ich oryginalne pomysły i niepohamowaną energię do próbowania nowych rzeczy.

Kontakt i zapisy: scenamuzyczna@gak.gda.pl lub pod nr tel. 515-394-696.

Więcej informacji: https://tiny.pl/9vfzg

Galeria artykułu

Warsztaty animacji poklatkowej z okazji Dnia Dziecka. Scena Muzyczna GAK zaprasza jutro dzieci w wieku 10-13 lat

Warsztaty...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń