Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 31/01/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rusza budowa sieci wodociągowej i kanalizacji w rejonie ul. Kolonia Anielinki

 1 dodane: 15:35, 17/10/22

tagi:

Inwestycja została podzielona na kilka etapów i ma potrwać do marca 2023 r. Pierwsze prace rozpoczną się już 19 października.

Rusza budowa sieci wodociągowej i kanalizacji w rejonie ul. Kolonia Anielinki
Rusza budowa sieci wodociągowej i kanalizacji w
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

- W miejscu prowadzenia prac należy spodziewać się miejscowych zawężeń chodnika oraz jezdni ul. Kolonii Anielinki - ostrzegają  gdańscy urzędnicy.

Prace zostały podzielone na pięć etapów. Pierwszy z nich rozpocznie się 19 października. Pierwszy etap obejmuje odcinek od ul. Zamiejskiej do stacji elektroenergetycznej Chełm. Drugi - od Zamiejskiej do Szańca Jezuickiego, trzeci - od ul. Kolonia Anielinki do Szańca Jezuickiego, czwarty - odcinek w rejonie Szańca Jezuickiego, piąty - od ul. Kolonia Anielinki do ul. Cienistej.

Roboty potrwają do marca 2023 r. Koszt budowy sieci wodociągowej i kanalizacji wyniesie ponad 1,6 mln zł.

 

Galeria artykułu

Rusza budowa sieci wodociągowej i kanalizacji w rejonie ul. Kolonia Anielinki

Rusza budowa...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń