Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 31/01/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w Gdańsku?

 1 dodane: 09:49, 27/10/22

tagi:

Urzędnicy informują o nowej organizacji ruchu na Wszystkich Świętych. Zmiany będą obowiązywać również w rejonie oruńskiej nekropolii.

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w Gdańsku?
Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

W Gdańsku jest dziewięć komunalnych cmentarzy. Jeden z nich (nekropolia przy ulicy Brzegi) położony jest na Oruni.

"Do Cmentarza Św. Ignacego na Oruni dojechać będzie można jednokierunkowym wjazdem od ul. Trakt Św. Wojciecha przez most (na wysokości posesji nr 37). Wyjazd jednokierunkowym fragmentem ul. Brzegi (od mostu do ul. Cienistej)" - informują urzędnicy.

Odcinek ul. Brzegi od ul. Podmiejskiej do mostu będzie bez przejazdu. Miejsca postojowe wyznaczone zostaną na jednokierunkowym odcinku wzdłuż ul. Brzegi (ok. 80 miejsc parkingowych). Ul. Stoczniowców będzie jednokierunkowa.

Mapę dojazdów dla innych gdańskich cmentarzy znajdziesz TUTAJ.

Galeria artykułu

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w Gdańsku?

Wszystkich...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń