Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Tańce, hulanki, swawole...na Oruni!

 1 dodane: 13:10, 07/12/22

tagi:

14 grudnia o godz. 17:30 rozpocznie się kolejne spotkanie sąsiedzkie w Stacji Orunia GAK poświęcone oruńskim imprezom sprzed lat.

Tańce, hulanki, swawole...na Oruni!
Tańce, hulanki, swawole...na Oruni!
Fot. Archiwa BG PAN

Fotografia 1 z 1

Wspólnie obejrzymy stare zdjęcia i archiwalia na temat bali, prywatek, dansingów i festynów - czyli wszystkich okazji do zabawy, tańca, zawarcia nowych znajomości i wspólnego, wesołego czasu z sąsiadami.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do przyniesienia na spotkanie posiadanych pamiątek z rozrywkowego życia dzielnicy: zdjęć, biletów, zaproszeń, ulotek, wycinków prasowych, przedmiotów oraz wszystkiego, co wiąże się z oruńskimi tańcami, hulankami i swawolami.
Czekamy na Państwa w środę, 14 grudnia od godz. 17:30 z ciepłą zimową herbatą i małym słodkim conieco.
Wstęp wolny
[zdjęcie pochodzi ze zbiorów BG PAN]

Galeria artykułu

Tańce, hulanki, swawole...na Oruni!

Tańce, hulanki,...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń