Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Grasz na perkusji? Weź udział w mistrzowskich warsztatach Tomka Łosowskiego z Kombi

 1 dodane: 10:52, 06/12/22

tagi:

Scena Muzyczna GAK zaprasza na trwające ponad 10 godzin warsztaty perkusyjne z Tomkiem Łosowskim – wybitnym muzykiem, kojarzonym przede wszystkim z zespołem Kombi! W trakcie warsztatów spodziewaj się intensywnej pracy, podczas której poznasz wiele pomocnych zagadnień dotyczących rozwoju i nauki gry na instrumencie. W programie zajęcia praktyczne (praca z instrumentem) oraz teoretyczne.

Grasz na perkusji? Weź udział w mistrzowskich warsztatach Tomka Łosowskiego z Kombi
Grasz na perkusji? Weź udział w mistrzowskich
Fot. Scena_Muzyczna

Fotografia 1 z 1

Tomek Łosowski przedstawi jak sukcesywnie rozwijać technikę, precyzję i szybkość, jak ćwiczyć rytmy (w oparciu o różne stylistyki muzyczne), jak uczyć się improwizować (gra solowa), jak nastroić instrument i rozwijać swoją muzykalność. Oprócz tego poruszane będą tak ważne tematy jak: organizacja czasu na osobiste ćwiczenie (plan pracy), praca z maszynami perkusyjnymi, granie z podkładami i sequencerami, granie z dobrym „time’m”, nagrywanie w studio, rola i praca perkusisty w zespole… i wiele, wiele innych!

Warsztaty odbędą się 10 grudnia w godzinach 9:00-20:00 w budynku przy ulicy Nowiny 2b. Koszt warsztatów to 180 zł. Bilety można nabyć przez portal bilety24.pl oraz w kasie w budynku Sceny Muzycznej GAK.

Warsztaty poprowadzi Tomasz Łosowski – perkusista, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły video na perkusję w Polsce. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej, brał udział w nagraniu przeszło pięćdziesięciu płyt, w tym trzech solowych. Jest uznanym wykładowcą, prowadzącym warsztaty muzyczne i pokazy perkusyjne „drum clinic” na terenie całego kraju. Wielokrotnie nagradzany jako najlepszy perkusista przez branżowe czasopisma muzyczne.  Uhonorowany nagrodą Gloria Artist z okazji 30-lecia pracy artystycznej.

Galeria artykułu

Grasz na perkusji? Weź udział w mistrzowskich warsztatach Tomka Łosowskiego z Kombi

Grasz na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń