Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W Scenie Muzycznej GAK znów zasmakujemy nowej muzyki. Zapraszamy na koncert Daryl Strodes Band z USA

 1 dodane: 16:31, 03/02/23

tagi:gakOruniaScena Muzyczna GAKpark oruńskikoncert

W ramach projektu „Smaki muzyki”, w Scenie Muzycznej GAK w Parku Oruńskim wystąpi utalentowany Daryl Strodes ze swoim wyjątkowym zespołem. Polsko-amerykańska grupa zaprezentuje mix bluesa, R&B, funku i jazzu, zarówno w nowych aranżacjach, jak i autorskich wykonaniach klasyków poszczególnych gatunków. Wstęp na wydarzenie jest płatny – koszt biletów to 20 zł w ramach pierwszej puli, a 30 zł w ramach drugiej.

W Scenie Muzycznej GAK znów zasmakujemy nowej muzyki. Zapraszamy na koncert Daryl Strodes Band z USA
W Scenie Muzycznej GAK znów zasmakujemy nowej
Fot. Scena_Muzyczna

Fotografia 1 z 1

5 lutego o godzinie 18:00 w Scenie Muzycznej GAK wystąpi utalentowany Daryl Strodes, który jest wokalistą i gitarzystą prezentującym muzykę z pogranicza bluesa, R&B, funku i jazzu. Na co dzień mieszka w Los Angeles, a przez ostatnie dwie dekady występował na całym świecie, gromadząc szeroką i zróżnicowaną grupę fanów. Najczęściej koncertował w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej.

Strodes był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards, a także do licznych list przebojów w różnych gatunkach. Podczas obecnej trasy koncertowej, obejmującej Polskę, Słowację i Islandię, prezentuje utwory z nadchodzącej płyty, kilka starszych utworów funkowo-soulowych w nowej odsłonie oraz kilka klasyków bluesa, rocka i R&B. Daryl, gdy nie jest w trasie, regularnie występuje w słynnej na całym świecie Lighthouse Cafe, gdzie niegdyś koncertował m.in. Chet Baker, Gerry Mulligan i Miles Davis.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć muzykę Łukasza Gorczycy, basisty i kompozytora, który znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak m.in. Wheatbread Johnson, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, czy Leon Hendrix. Obok Gorczycy w projekcie weźmie udział, grający na perkusji, Tomasz Dominik, współpracujący z wieloma polskimi wykonawcami (Renata Przemyk, Püdelsi, Homo Twist, Tilt, Inkwizycja, Redkot). Dominik również koncertował i nagrywał w wielu krajach Europy, USA i Azji z takimi artystami jak m.in. Jennifer Batten, Rob Tognoni, Krissy Matthews czy Leon Hendrix. Gitarę będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent i nauczyciel.

Smaki Muzyki to projekt trwający w Scenie Muzycznej GAK od 2017 roku. Ma na celu popularyzowanie wśród mieszkańców Gdańska nowych gatunków muzycznych lub zespołów, które pod jakimś względem wyróżniają się swoją muzyką. W ramach wydarzenia wystąpili m.in. Łukasz Juźko Quarter (2017), Rogalska Trio (2017), JJL TRIO Blues Band (2017), Vanesa Harbek (2022) i Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore (2022).

Wydarzenie dofinansowane jest przez STOART.

Ceny biletów – Daryl Strodes

I pula – 20 zł

II pula – 30 zł

Bilety dostępne na portalu bilety24.pl oraz w dniu wydarzenia w kasie (wyłącznie II pula). Kup tutaj: bilety24.pl

Galeria artykułu

W Scenie Muzycznej GAK znów zasmakujemy nowej muzyki. Zapraszamy na koncert Daryl Strodes Band z USA

W Scenie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń