Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 28/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Klaudia Cię kocham". Miejskie strażniczki odporne na miłosne wyznania

 1 dodane: 17:54, 19/02/23

tagi:

Mężczyzna chciał w nietypowy sposób wyznać miłość swojej ukochanej, która tego dnia obchodziła urodziny. Na przecinającym Trakt św. Wojciecha przejściu nadziemnym zawiesił prześcieradło z dużym napisem: "Klaudia Cię kocham". Strażniczki miejskie ukarały go mandatem. Podkreślają jednak, że kibicują oruńskiemu Romeo i jego wybrance.

"Klaudia Cię kocham". Miejskie strażniczki odporne
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Historią dzielą się na swojej stronie strażnicy miejscy. "Klaudia Cię kocham" - taki napis miał pojawić się na przejściu nadziemnym na wysokości ulicy Raduńskiej.

Deklaracja miłości została sporządzona na prześcieradle, a w zamyśle pomysłodawcy miała ją zobaczyć nie tylko Klaudia, ale też przejeżdżający Traktem św. Wojciecha kierowcy. Podobne banery z różnymi wyznaniami często wiszą m.in. na przejściach na Armii Krajowej.

Autor napisu miał jednak pecha. W trakcie rozwieszania prześcieradła zauważył go patrol strażniczek miejskich. "Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem funkcjonariuszek i nie próbował uciekać z miejsca zdarzenia" - piszą strażnicy.

25-latek usłyszał, że nie można wieszać czegokolowiek w miejscu publicznym bez zgody zarządcy terenu. A że mężczyzna takich zgód nie miał, został ukarany mandatem.

Oruński Romeo tłumaczył, że tego dnia jego dziewczyna Klaudia obchodzi urodziny, będzie jechała tą trasą i zależało mu, aby zobaczyła napis na banerze.

- Nie popieramy umieszczania plakatów, napisów itp. w miejscach publicznych bez zgód właścicieli terenów, jednak kibicujemy panu Krzysztofowi i wybrance jego serca – mówi specjalistka Anna Czyżykowska-Groth z Referatu VI.

Galeria artykułu

"Klaudia Cię kocham". Miejskie strażniczki odporne na miłosne wyznania

"Klaudia...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń