Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Remont kładek. Kolejne zmiany

 3 dodane: 15:55, 25/08/23

tagi:

Trwa remont kładek nad Traktem św. Wojciecha. Miasto informuje o kolejnych zmianach w organizacji ruchu. Według harmonogramu, prace mają potrwać do końca sierpnia.

Remont kładek. Kolejne zmiany
Remont kładek. Kolejne zmiany
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 3

Remont zaczął się na początku lipca. - Zabezpieczymy antykorozyjne stalowe elementy tj. podpory, dźwigary nośne, spodnią powierzchnię schodów oraz zjazdy dla wózków. Balustrady będą oczyszczone, ocynkowane i zamontowane na nowych stopach. Fundamenty pod schodami zostaną częściowo odkopane, by można było na nich wykonać antykorozję. Skute, naprawione i odmalowane zostaną betonowe elementy konstrukcji — wyliczali urzędnicy.

Prace są prowadzone etatowo. Kładki są częściowo zawężane dla ruchu pieszego, przy zachowaniu możliwości przejścia na drugą stronę ulicy. Wyłączane są kolejne pasy ruchy. W tym tygodniu, jak podają urzędnicy, wprowadzono kolejne zmiany. Zakończone zostały prace na prawym pasie w kierunku Pruszcza Gdańskiego i teraz zamknięto lewy pas po tej stronie. Zamknięty też został pas do skrętu w lewo w kierunku centrum.

Galeria artykułu

Remont kładek. Kolejne zmiany

Remont kładek....

Remont kładek. Kolejne zmiany

Remont kładek....

Remont kładek. Kolejne zmiany

Remont kładek....

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń