Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 19/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Szykuje się przerwa w dostawie ciepłej wody. U niektórych potrwa nawet trzy dni

 1 dodane: 15:09, 06/09/23

tagi:

Na Ujeścisku, Chełmie, Jasieniu i Pieckach-Migowo wyłączenia mają potrwać około 60 godzin, na Oruni - kilkanaście godzin.

Szykuje się przerwa w dostawie ciepłej wody. U niektórych potrwa nawet trzy dni
Szykuje się przerwa w dostawie ciepłej wody. U
Fot. pixabay, cc . Henryk Niestrój www.instagram.com/henrykniestrojfotografia

Fotografia 1 z 1

"W związku koniecznością przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej Portu Czystej Energii, czyli miejskiej elektrociepłowni zasilanej odpadami komunalnymi, w przyszłym tygodniu planowana jest przerwa w dostawach ciepłej wody dla mieszkańców" - czytamy na stronie GPEC.

Wyłączenia ciepłej wody zaczną się w nocy z poniedziałku na wtorek (11-12 września). Na stronie GPEC można znaleźć mapę ulic, gdzie szykuje się przerwa.

Utrudnienia czekają m.in. mieszkańców Oruni, Lipiec i Św.Wojciecha. Przerwy w dostawie wody mają rozpocząć się 12 września, około 1 w nocy i potrwać kilkanaście godzin.

Więcej cierpliwości będą musieli mieć mieszkańcy dzielnic, w których przerwa w dostawie ciepłej wody potrwa trzy dni. Tak będzie na Ujeścisku-Łostowicach, Chełmie, Jasieniu i Pieckach-Migowo.

Galeria artykułu

Szykuje się przerwa w dostawie ciepłej wody. U niektórych potrwa nawet trzy dni

Szykuje się...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń