Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 19/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Znamy zwycięskie projekty z budżetu obywatelskiego. Co zostanie zrobione w dzielnicy?

 1 dodane: 09:45, 29/09/23

tagi:

W trwającym dwa tygodnie głosowaniu mieszkańcy Gdańska wybrali inwestycje z budżetu obywatelskiego. Na Oruni najwięcej punktów zdobył projekt budowy chodników i oświetlenia, który obejmuje fragment za torami.

Znamy zwycięskie projekty z budżetu obywatelskiego. Co zostanie zrobione w dzielnicy?
Znamy zwycięskie projekty z budżetu
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Zwycięski projekt na Oruni został oszacowany na ponad 350 tys. zł. Obejmuje budowę nowego chodnika z ulicy Głuchej do szkoły podstawowej. Nowa ścieżka ma być też oświetlona. Drugą częścią projektu jest remont istniejącego chodnika od linii kolejowej do Głuchej 21 A (pomiędzy istniejącymi dwoma placami zabaw). Inwestycja zakłada też oświetlenie placu zabaw przy ulicy Głuchej.

W dzielnicy będzie realizowanych też kilka mniejszych projektów z budżetu obywatelskiego. To m.in. pomysł nasadzeń wzdłuż Traktu św. Wojciecha, ale też na ulicy Ubocze, czy postawienie w Parku Oruńskim automatu z karmą.

Galeria artykułu

Znamy zwycięskie projekty z budżetu obywatelskiego. Co zostanie zrobione w dzielnicy?

Znamy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń