Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 19/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Niedzielne południe ze Sky Orunia

 1 dodane: 15:51, 04/12/23

tagi:

W niedzielę (10 grudnia) o godzinie 12 rozpocznie się dyskusja na temat Sky Orunia. "W naszej podróży w czasie do lat 90. paliwem będą archiwalne nagrania telewizji na kasetach VHS, które udało się odszukać na strychach i w piwnicach dawnych operatorów i dziennikarzy stacji" - piszą organizatorzy spotkania w Stacji Orunia.

Niedzielne południe ze Sky Orunia
Niedzielne południe ze Sky Orunia
Fot. Grzegorz Bryszewski/ fb. Telewizja Sky Orunia.Książka

Fotografia 1 z 1

"Podczas filmowego spotkania wspomnieniowego zaprezentujemy archiwalne materiały Sky Oruni (m.in. relacje ze słynnych Festynów Sky Oruni, fragmenty programu "Koncert Życzeń", programy dokumentalne TVP o Sky Oruni) i posłuchamy wspomnień i anegdot dawnych pracowników stacji" - pisze Grzegorz Bryszewski, autor książki "Wróżka, biskup i kasety video".

Na spotkaniu w Stacji Orunia (Dworcowa 9) będzie można kupić tę właśnie książkę. "Wróżka, biskup i kasety video" - to pozycja, która zajmuje się historią Sky Orunia.

"Spotkanie poprowadzi Monika Jarząbek (obecnie szefowa Działu Komunikacji GAK, w latach 90. dziennikarka Sky Oruni) i Grzegorz Bryszewski, autor książki o telewizji. Gośćmi wydarzenia będą dawni pracownicy Sky Oruni - Agnieszka Haponiuk (dziennikarka telewizji, teraz także w strukturach GAK), Marcin Fall (operator) i Mariusz Andruszkiewicz (realizator)" - czytamy w opisie niedzielnego wydarzenia.

Wstęp wolny.

Galeria artykułu

Niedzielne południe ze Sky Orunia

Niedzielne...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.19.*

23:35, 08/12/23

Gosć kopie pod Górą pięciu braci https://youtube.com/shorts/sztwUP8JpGI?si=vqzLlncovpWrKy4U

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.64.19.*

20:35, 07/12/23

Ciekawe :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń