Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 18/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zbliża się Gwiazdka na Oruni

 1 dodane: 15:01, 08/12/23

tagi:

Do dzielnicy znów przyjedzie orszak Mikołajów — w sobotę (9 grudnia) o godzinie 15 rozpocznie się tradycyjna Gwiazdka na Oruni.

Zbliża się Gwiazdka na Oruni
Zbliża się Gwiazdka na Oruni
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Koncert szkoły muzycznej, występy chórów szkolnych i przedszkolnych, świąteczny kiermasz, orszak Św. Mikołajów, darmowy poczęstunek, artystyczne pokazy i uroczyste rozświetlenie choinki na Gościnnej — organizatorzy wyliczają atrakcje Gwiazdki na Oruni.

Organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Orunia odbywa się każdego roku w grudniu, przy ulicy Gościnnej i Dworcowej. W tym roku będzie podobnie. Zabawa rozpocznie się w najbliższą sobotę (9 grudnia) o godzinie 15. Potrwa do godziny 17 - wtedy też uroczyście zostanie rozświetlona choinka na ulicy Gościnnej.

Namioty i stragany rozstawione zostaną na alejkach za kuźnią przy ulicy Gościnnej. Przed budynkiem będzie scena.

Galeria artykułu

Zbliża się Gwiazdka na Oruni

Zbliża się...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń