Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 19/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Takiej imprezy na Oruni nie było. Festyn dla dzieci i "dzień otwarty" dla miłośników sportu

 1 dodane: 09:29, 04/07/24

tagi:

Już w ten piątek (5 lipca) odbędzie się Festyn Sąsiedzki na ulicy Dworcowej 11. Zabawę tradycyjnie organizuje świetlica i klub młodzieżowy Wataha wraz z wychowawcami i rodzicami. W tym roku impreza będzie połączona z dniem otwartym siłowni w Domu Sąsiedzkim. Wszystkie aktywności sportowe będą bezpłatne, ale będzie też szansa wesprzeć finansowo wyjazd młodych oruniaków na wakacje.

Takiej imprezy na Oruni nie było. Festyn dla dzieci i
Takiej imprezy na Oruni nie było. Festyn dla
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

XII Festyn Sąsiedzki rozpocznie się w piątek (5 lipca) o godzinie 16:30 przy ulicy Dworcowej 11 i potrwa dwie godziny.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Będzie malowanie twarzy, kącik malucha, konkurencje sportowe, występ magika, loteria fantowa. Będzie też stoisko z jedzeniem, a pieniądze ze sprzedaży pozwolą współfinansować tygodniowy spływ kajakowy klubu młodych "Wataha" oraz wypoczynek świetlicy w Gościnnej Przystani.

To właśnie w Gościnnej Przystani, która od kilkunastu miesięcy działa w nowym budynku na Dworcowej 11, funkcjonuje siłownia, w której działają też kluby sportowe. Miejsce to umownie nazywa się Granda 77.

W piątek w ramach Festynu odbędzie się dzień otwarty Grandy 77. Od 8 do 21 będzie można bezpłatnie skorzystać z siłowni. Darmowy będzie też trening kickboxingu (godz 18:15-19) i trening TBC (19-20).

- Zapraszamy na Festyn Sąsiedzki połączony z dniem otwartym Grandy 77. Będzie to dzień pełen atrakcji, uśmiechów i dobrej energii - zachęca Karolina Felczak z Gościnnej Przystani, współorganizatorka piątkowej imprezy.

Galeria artykułu

Takiej imprezy na Oruni nie było. Festyn dla dzieci i "dzień otwarty" dla miłośników sportu

Takiej imprezy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń