Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 20/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Startuje młodzieżowy klub czytelniczy. Przyjdź w środę na Ubocze

 1 dodane: 08:29, 10/07/24

tagi:

Już dzisiaj (10 lipca) rozpocznie się ważne wydarzenie dla młodych miłośników czytania książek. Na ul. Ubocze odbędą się warsztaty, gry i panele dyskusyjne. Będzie też można zapisać się do młodzieżowego klubu czytelniczego.

Startuje młodzieżowy klub czytelniczy. Przyjdź w środę na Ubocze
Startuje młodzieżowy klub czytelniczy. Przyjdź w
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Impreza "Oruniak Książkomaniaki" rozpocznie się w środę (10 lipca) o godzinie 15 i potrwa do godziny 19. W kontenerze przy ulicy Ubocze 24 i w jego pobliżu odbędzie się szereg wydarzeń.

Będą warsztaty "zrób własną zakładkę", dyskusja "po co czytamy", gry, quizy, a także będzie poczęstunek. Będzie też można zapisać się do młodzieżowego klubu czytelniczego.

Organizatorzy zapraszają młodzież w wieku 13-18 lat.

Galeria artykułu

Startuje młodzieżowy klub czytelniczy. Przyjdź w środę na Ubocze

Startuje...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń