Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Salos podsumował piłkarski sezon 2012/2013

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 3 dodane: 13:07, 26/06/13Artykuł Czytelnika

tagi:sportpiłka noznaSalos

W sali ZSPSiCH przy ul. Smoleńskiej Salos Gdańsk podsumował piłkarski sezon PLS oraz własne działania w tym okresie. Pojawiły się również ważne osobistości trójmiejskiej piłki nożnej.

Najlepsi na Gali PLS
Najlepsi na Gali PLS
Fot. salosgdansk

Fotografia 1 z 3

Gala miała charakter bardzo uroczysty, dzięki czemu pojawili sie na niej min. Jerzy Jastrzębowski (trener Lechii Gdańsk, która dokładnie 30 lat temu zdobyła Puchar Polski) oraz Roman Józefowicz (jeden z najlepszych piłkarzy ówczesnej Lechii Gdańsk). Galę rozpoczeto podsumowaniami pracy Salos Gdańsk.

Przemawiali Ks.Proboszcz Mirosław Dukiewicz, Pan Stanisław Zaremba, Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Pani Agnieszka Bartków oraz Prezesi, którzy w otatnim czasie zasiadali na tym zaszczytnym fotelu. Rozmawiano o planach na przyszłość, ale nie zapominano również o przeszłości.

Właśnie jej był zadedykowany Turniej piłkarski "Powrót do przeszłości", który zamykał historyczna erę boiska piłkarskiego przy ul. Smoleńskiej.

Frekwencja na samej gali dopisała, o czym świadczy ilośc ponad pięćdziesięciu osób, które zasiadały na sali a w przerwie zostali zaproszeni na poczestunek z firmy Wega oraz PEPE.

Sama gala odnioslaw wielki sukces, gdyz po raz pierwszy zostala zoorganizowana z takim rozmachem dlatego Zarząd Salosu, dziękuje wielu osobom za pomoc: gospodarzą gali - Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Mizerskiej oraz Panu Kierownikowi Waldemarowi Kozłowskiemu. Za to, że naprawdę wsparli Nas we wszystkich pomysłach czasem dokładając własne. Panu Stanisławowi Zarembie za pomoc w zorganizowaniu bramek na Turniej Powrót do przeszłości a samemu GOKF-owi za ich użyczenie.

Dziękuje również Mateuszowi Nowakowi (Piłkarska Liga Trójmiasta) za to, że jako pierwszy chciał nam bezpłatnie wypożyczyć własne bramki na turniej. Dziękuje za transport bramek Ryszardowi i Grzegorzowi Koziatkowi z Navistalu. Podziękowania przekazuje, również Danielowi Jaszewskiemu (za zorganizowanie spraw sędziowskich oraz przygotowanie techniczne boiska), Pawłowi Dworeckiemu ( za wyprodukowanie plakatów , pamiątek oraz sama pomoc fizyczną przy organizacji gali), Łukaszowi Pierkosiowi (za pomoc w załatwieniu wody mineralnej, która tego dnia była niezbędna), Mirosławowi Spryszyńskiemu ( za skoszenie trawy na boisku), Grzegorzowi Grylakowi ( za pomoc transportową oraz w sprawach z GOKF-em), Kacperowi Fela (za prowadzenie gali), Markowi Leszczyńskiemu ( z firmy PEPE za pizze), Cukierni Wega ( za bardzo smaczny catering), ks. Proboszczowi Mirosławowi Dukiewicz ( za wspaniałą przemowę dotyczącą struktur Salos, która mam nadzieje przybliżyła wszystkim nasze powstanie),Radzie Osiedla Orunii Pani Agnieszce Bartków i Bartłomiejowi Niziołkowi ( za pomoc w zorganizowaniu imprezy od spraw formalnych),  Jerzemu Jastrzębowskiemu oraz Romanowi Józefowiczowi, którzy mimo okrągłej rocznicy zdobycia przez Lechię Pucharu Polski pojawili się na gali.Właścicielowi Exclusive Sport za sprawne i szybkie działanie oraz chłopakom z Reprezentacji Gdańska, który pomagali sprzątać i układać wszystko na gali. Jeżeli kogoś pominąłem bardzo przepraszam jednak wszystkim Wam naprawdę dziękuje za pomoc wobec mojego pomysłu, który mam nadzieje się udał - dodaje Prezes SL Salos Gdańsk.

Przedstawiamy wyniki Turnieju oraz Nagrodzonych na Gali PLS 2012/2013:

TURNIEJ "POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI"

- kategoria 1996-1999

1. Reprezentacja Gdańska Salos U-16

2. Santos Gdańsk

3. KS Zielone Świątki

- kategoria Open

1. Navistal Celtic

2. Suchanino

3. Specjaliści Gdańsk

Nagrody GALA PLS 2013:

1 miejsce PLS sezon 2012/2013: TECHBUD Sopot

2 miejsce PLS sezon 2012/2013: Navistal Celtic

3 miejsce PLS sezon 2012/2013: Jaguar Gdańsk

1 miejsce II liga PLS sezon 2012:2013: Specjaliści Gdańsk

Nagroda Fair Play PLS sezon 2012/2013: FC Bellatores

Król strzelców I ligi PLS sezon 2012/2013 : Dariusz Sanecki (Blaugrana), Grzegorz Koziatek (Navistal), Michał Szramka (Jaguar Gdańsk) -  10 bramek

Król strzelców II ligi PLS sezon 2012/2013: Marek Leszczyński (Specjaliści) - 10 bramek

Najlepszy bramkarz I ligi PLS sezon 2012/2013: Przemysław Ogarek (TECHBUD Sopot)

Najlepszy bramkarz II ligi PLS sezon 2012/2013: Leszek Wojciechowski (Specjaliści)

Dream Team PLS I i II ligi:

Przemysław Ogarek (TECHBUD)

Krzysztof Kacprzak (Zjednoczeni)

Grzegorz Koziatek (Navistal)

Dariusz Sanecki (Blaugrana)

Tomasz Pasierbski (TECHBUD)

Krzysztof Puto (TECHBUD)

Marek Leszczyński (Specjaliści)

Mateusz Śliwa (Repr.Gdańska Salos U-16)

Kewin Kosowski (Specjaliści)

Marcin Wensowski (Karlikowo Sopot)

NAJLEPSZY SĘDZIA PIŁKARSKI : Daniel Jaszewski

NAGRODA SPECJALNA : SUPERPUCHAR POMORZA ORAZ HISTORIA SALOS: DIAMENT Gdańsk

NAGRODA SPECJALNA: Wybitne osiągnięcia sportowe: Salos Gdańsk U-16.

ZASŁUŻENI DZIAŁACZE ZŁOTE MEDALE:

Daniel Jaszewski

Ryszard Koziatek - Navistal Celtic

Artur Duch - Duch Service

Lech Kazimierczyk -  Pizzeria Leone

Marek Leszczyński

Łukasz Pierkoś

Irena Jahn

Grzegorz Grylak

Mirosław Spryszyński

Paweł Dworecki

Dyplomy zasługi PLS: Michał Jadanowski, Ryszard Koziatek, Łukasz Pierkoś, Łukasz Rumniak, Piotr Świgost, Paweł Dworecki, Bartosz Kubinowski, Grzegorz Grylak, Mirosław Spryszyński, Marek Leszczyński, Jarosław Smużyński, Adam Lewńczuk, Łukasz Duda, Konrad Rusinek, Krzysztof Kraskowski, Tomasz Wilk.

NAGRODY SPECJALNE: Mateusz Śliwa oraz Maciej Glaubert za reprezentowanie Salos Gdańsk na MŚ Domów Dziecka w Warszawie i zdobycie Mistrzostwa Świata.


Galeria artykułu

Najlepsi na Gali PLS

Najlepsi na...

J,.Jastrzębowski i R.Józefowicz

...

Ł.Pierkoś - Najlepsi w PLS TECHBUD Sopot

Ł.Pierkoś -...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

87.205.227.*

11:24, 02/07/13

Impreza super. Kolejne brawa dla SALOS Gdańsk

zgloś naruszenie
awatar

gosc

164.127.136.*

20:27, 26/06/13

A liga teraz kiedy się zaczyna? Są wstępne plany?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń