Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 26/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Tydzień Europejski

 2 dodane: 21:23, 20/05/10

tagi:zawodyGimnazjum nr 10Europa

Jak co roku w Gimnazjum numer 10 odbył się Tydzień Europejski.

Germanista, kolega Michał Markiewicz wręcza nagrody
Germanista, kolega Michał Markiewicz wręcza nagrody
Fot. J.Dunajska

Fotografia 1 z 2

W dniach 10-14 maja obchodziliśmy Tydzień Europejski. Szkoła została oflagowana i oplakatowana,powstały wystawy tematyczne w gablotach i pracowniach. Na lekcjach języków angielskiego i niemieckiego młodzież poznawała ciekawostki o krajach europejskich. Klasy pierwsze popisywały sie wiedzą o Unii Europejskiej. Na apelu podsumowaliśmy konkursy językowe i kulturowe, wręczyliśmy nagrody. Jak co roku zachęcamy Naszych Uczniów do wzięcia udziału w działaniu:  "Napisz kartkę/ list z wakacji w języku obcym". Kulminacją tygodnia był organizowany od kilku lat przez ZSIŚ "Językowy zawrót głowy" - zmagania w języku angielskim i niemieckim trzyosobowych zespołów klas trzecich Naszego Gimnazjum. "Speakerzy" z obu szkół mieli okazję zaprezentować się z najlepszej strony. Przyjazna i wesoła atmosfera towarzyszyła nam w zwiedzaniu szkoły. Do zobaczenia za rok !

Galeria artykułu

Germanista, kolega Michał Markiewicz wręcza nagrody

Germanista,...

Zespoły przy pracy

Zespoły przy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń