Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 05/12/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kopciuszek co lubi ciuszek

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 19:53, 21/06/10

tagi:spektaklświetlica

Świetlica "Pod Kasztanem" zaprasza wszystkich na wielki spektakl teatralny "Kopciuszek co lubi ciuszek", który odbędzie się w środę 23 czerwca 2010 roku o godzinie 18:00 na scenie Dworku Artura GAK Stacja Orunia ul. Dworcowa 9.

Kopciuszek co lubi ciuszek
Kopciuszek co lubi ciuszek
Fot. olkaszu

Fotografia 1 z 1

Spektakl jest wynikiem kilkumiesięcznych warsztatów "Chcę i mogę tworzyć Kulturę", realizowanych przez grupę młodzieżową w ramach zajęć Świetlicy "Pod Kasztanem". Spotykaliśmy się od początku marca. Pan Tomasz Kobiela - aktor, który prowadzi warsztaty - po raz drugi przygotowywał z nami sztukę, którą chcemy Wam teraz zaprezentować.
Grupa młodzieżowa, chcąc podzielić się swoją wiedzą, przygotuje z grupą młodszą przedstawienie, w którym niektórzy będą mogli również zaprezentować swoje talenty. I to drugie przedstawienie odbędzie się w czwartek  24 czerwca w budynku Domu Parafialnego Parafii Św. Ignacego Loyoli przy ul. Brzegi 45. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Gdańsk oraz Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Galeria artykułu

Kopciuszek co lubi ciuszek

Kopciuszek co...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń