Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 10/04/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 207

12345...207
Szkoła muzyczna na Gościnnej zmienia się na naszych oczach. W odległych planach także sala koncertowa

Szkoła muzyczna na Gościnnej zmienia się na naszych oczach. W odległych planach także sala koncertowa

Swoje nietuzinkowe umiejętności zaprezentował tutaj m.in. kowal - zakończył się remont zabytkowego płotu przed szkołą muzyczną przy ulicy Gościnnej. W przyszłym roku placówka przejdzie dużo większy remont - mowa o termomodernizacji budynku. W planach - o czym mówi nam dyrektor. ...» (0 koment.)

 2, dodane:18:03, 10/04/20, tagi:

p.olejarczyk

Kościół św. Ignacego, tuż obok rezydencji abp. Głódzia

Święta Wielkanocne w czasach koronwirusa. Abp Głódź: nie będzie tradycyjnego święcenia pokarmów

Dekret abp. Głódzia odnosi się do wszystkich kościołów archidiecezji gdańskiej. Duchowny prosi, by w czasie Świąt Wielkanocnych wierni pozostali w domach, a msze oglądali np. w telewizji. Informuje, że w Wielką Sobotę nie będzie tracydyjnego święcenia pokarmów w świątyniach.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:10:10, 09/04/20, tagi:

p.olejarczyk

Pozytywny film na trudny czas – „Sztuczki” Andrzeja Jakimowskiego w piątek o 18:00 w Klubie Filmowym Kosmos Online

Pozytywny film na trudny czas – „Sztuczki” Andrzeja Jakimowskiego w piątek o 18:00 w Klubie Filmowym Kosmos Online

Podczas piątkowego (10.04, g. 18:00) wirtualnego spotkania Klubu Filmowego Kosmos Online podyskutujemy o filmie ,,Sztuczki" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego. W 2009 roku produkcja była polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. „Sztuczki”. ...» (0 koment.)

 2, dodane:18:14, 08/04/20, tagi:scena muzyczna gakklub filmowy kosmos onlinejakimowskisztuczkigdański archipelag kultury#kulturaonline

Scena_Muzyczna

Noszą obiady, kupują leki. Pomagać chcą też osoby, które same tej pomocy potrzebują

Noszą obiady, kupują leki. Pomagać chcą też osoby, które same tej pomocy potrzebują

Działają każdego dnia. Noszą obiady, kupują lekarstwa, czasem przywiozą drewno. Raz usłyszeli od oruniaka, któremu pomagają: "mam nadwyżkę białej kiełbasy, chętnie się z kimś podzielę na święta". Jeszcze tego samego dnia "prezent" - za sprawą wolontariuszy - trafił do. ...» (0 koment.)

 1, dodane:14:23, 08/04/20, tagi:

p.olejarczyk

Zmiany na Trakcie św. Wojciecha.

Zmiany na Trakcie św. Wojciecha. "W związku ze stanem pandemii"

Od dzisiaj na odcinku Traktu św. Wojciecha (w rejonie Biskupiej Górki) wprowadzono nową organizację ruchu. Zamiast trzech pasów, będą dwa. Zmiany widać na grafice, którą zaprezentowali urzędnicy. "W związku ze stanem pandemii i zmniejszeniem natężenia ruchu, we...» (0 koment.)

 1, dodane:17:12, 07/04/20, tagi:

p.olejarczyk

"Umyślnie kaszlę na produkty spożywcze". Policjanci zapukali do drzwi "żartownisia" z południowego Gdańska

Mężczyzna napisał na portalu społecznościowym, że umyślnie kaszle na produkty spożywcze w związku z panująca pandemia koronawirusa. Nie spodziewał się, że bardzo szybko namierzą go policjanci. Zaskoczony mężczyzna tłumaczył, że był to bezmyślny żart.. ...» (1 koment.)

 1, dodane:09:11, 06/04/20, tagi:

p.olejarczyk

Plakat filmu ,,Pali się, moja panno

Piątkowe spotkanie z kulturą online: dyskusja o czeskim filmie i wystawa zdjęć z Orunią w tle

Scena Muzyczna GAK przygotowała kolejne wirtualne atrakcje dla odbiorców z Oruni i Gdańska, a także… całego internetu. Dziś (3.04.2020 r.) o godzinie 11:00 na profilu instytucji w serwisie Facebook odbędzie się premiera internetowej, autorskiej galerii zdjęć pt. „Gdańska noc -. ...» (0 koment.)

 

Strona 1 z 207

12345...207

REKLAMA