Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 23/03/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 247

12345...247
Nowe inwestycje

Nowe inwestycje "na południu". Mieszkańcy wyliczają wady i zalety

Prezydent Dulkiewicz spotkała się z mieszkańcami Oruni Górnej i Gdańsk Południe. Były informacje o nowych inwestycjach i obietnice kolejnych. Przedstawiono też wyniki ankiet mieszkańców, którzy oceniali mocne i słabe strony ich dzielnicy.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:11:33, 21/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Tak wygląda

Tak wygląda "stuningowany" dom sąsiedzki na Oruni. Wielkie otwarcie w kwietniu

Budowa Domu Sąsiedzkiego na Dworcowej zakończona - informują urzędnicy. Jak dowiedział się portal MojaOrunia, obecna "Gościnna Przystań" przeniesie się z Gościnnej na Dworcową jeszcze w kwietniu. Będzie kilka zmian na lepsze - można powiedzieć, że oruński dom sąsiedzki. ...» (0 koment.)

 10, dodane:13:58, 20/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Wyrok za zabójstwo prezydenta Pawła Adamowicza. Stefan Wilmont skazany na dożywocie

Wyrok za zabójstwo prezydenta Pawła Adamowicza. Stefan Wilmont skazany na dożywocie

Zabójca prezydenta Adamowicza został skazany na dożywocie - wyrok ogłosił w czwartek Sąd Okręgowy w Gdańsku. Pozwolił też na publikacje jego wizerunku. Stefan Wilmont będzie mógł ubiegać się o warunkowe zwolnienie najwcześniej za 40 lat. Ale obrońca z urzędu nie składa broni i. ...» (0 koment.)

 1, dodane:12:56, 16/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Nowe osiedla

Nowe osiedla "połykają" zielone tereny. Park Południowy jest na wagę złota

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to może być zieleniec, który w Gdańsku przyćmi Park Oruński. Może nie samym wyglądem, ale na pewno rozmiarami, bo Park Południowy ma przechodzić przez tereny trzech dzielnic. Głos zabrali mieszkańcy, a miasto przedstawiło koncepcje. ...» (1 koment.)

 1, dodane:16:53, 15/03/23, tagi:

p.olejarczyk

Ilona Damięcka to wybitna artystka, która w Scenie Muzycznej GAK będzie świętować swoje muzyczne uro

Wyjątkowy Koncert Urodzinowy w Scenie Muzycznej GAK. Zaprasza równie wyjątkowy duet: Ilona Damięcka i Mateusz Smoczyński

W ramach cyklu „Smaki muzyki”, Scena Muzyczna GAK zaprasza 25 marca na godz. 20:00 na wyjątkowy „Koncert Urodzinowy” w wykonaniu Ilony Damięckiej i Mateusza Smoczyńskiego. Artyści zaprezentują materiał z drugiego albumu. ...» (0 koment.)

 1, dodane:19:19, 13/03/23, tagi:

Scena_Muzyczna

Budynek się kruszy, resztki spadają na chodnik. Tak miasto zabezpieczyło budynek

Budynek się kruszy, resztki spadają na chodnik. Tak miasto zabezpieczyło budynek

Jeden z mieszkańców Oruni, Tadeusz przesłał nam zdjęcia z Podmiejskiej 9. - Aż strach tamtędy chodzić, na głowę sypią się ludziom kawałki budynku — mówi. Na jednej fotografii widać "siatkę", która ma zabezpieczać przechodniów. Miasto mówi o remoncie, który się jeszcze nie. ...» (0 koment.)

 3, dodane:16:51, 13/03/23, tagi:

p.olejarczyk

 Zaniedbany róg Brzegi i Podmiejskiej. Radny stawia miastu trzy pytania

Zaniedbany róg Brzegi i Podmiejskiej. Radny stawia miastu trzy pytania

"W rejonie skrzyżowania ul. Brzegi i ul. Podmiejskiej znajdują się pozostałości prawdopodobnie po wyburzonych przed laty budynkach. Wygląda to bardzo nieestetycznie" - pisze Przemysław Majewski, gdański radny Prawa i Sprawiedliwości. W interpelacji do miasta polityk stawia. ...» (0 koment.)

 1, dodane:13:25, 08/03/23, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 247

12345...247

REKLAMA