Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 26/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Edycja: Nagrody zostały rozdane ale...

 1 dodane: 15:08, 18/12/10

tagi:konkurszwycięzcyMatt Dusk

Nasz wczorajszy konkurs już rozstrzygnięty! Poprawne odpowiedzi nadesłały nam same panie. Zwyciężczyniom gratulujemy. Ale niestety, jak dowiedzieliśmy się w niedzielę rano, koncert został odwołany.

Edycja: Nagrody zostały rozdane ale...
Edycja: Nagrody zostały rozdane ale...
Fot. gdansk.pl

Fotografia 1 z 1

Niedziela rano:

Organizatorzy koncertu wydają następujące oświadczenie:

"Szanowni Państwo! 

Z powodu bardzo złych warunków pogodowych i paraliżu europejskich lotnisk okazało się, iż artysta koncertu świątecznego - Matt Dusk - nie ma możliwości dostania się do Polski. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy odwołać obydwa koncerty.

Ne mamy jednocześnie gwarancji żadnego innego terminu, w którym artysta mógłby zagrać, a do tego zdajemy sobie sprawę, że nowy termin mógłby być nieodpowiedni dla wielu z Państwa. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Wszystkie osoby, które dokonały zakupu biletu, otrzymają zwrot środków, w nadchodzącym tygodniu, tym samym kanałem zakupowym. Zapewniamy, że organizator dołożył wszelkich starań, sprawdzając wszelkie możliwości realizacji koncertu."

Sobota:

Jeszcze wczoraj wieczorem mieliśmy cztery zaproszenia na II Charytatywny Koncert Świąteczny, którego gwiazdą wieczoru jest muzyk Matt Dusk. Impreza startuje w najbliższą niedzielę o godzinie 20:30 w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

Aby zdobyć zaproszenie trzeba było odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego kraju pochodzi Matt Dusk. Zagadka nie okazała się trudna. I już wkrótce na naszej skrzynce redakcyjnej i profilu Facebooka pojawiły się poprawne odpowiedzi. Cztery pierwsze osoby, które napisały: „Kanada”, będą bawić się jutro na koncercie w Filharmonii Bałtyckiej.

 

Bilety wygrały:
Iwona Warda
Katarzyna Krzęć
Ewa Maria Łapińska
Magdalena Kowalska

Skontaktowaliśmy się z już ze zwyciężczyniami konkursu. Bilety (za okazaniem dokumentu) będą do odebrania jutro o godzinie 20:00 w Filharmonii Bałtyckiej.

Jeszcze w tym roku portal MojaOrunia.pl rusza z kolejnym konkursem. Znów będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Bądźcie czujni :)

Koncert organizowany jest przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej. Całkowity zysk z koncertu zostanie przeznaczony na cele statutowe GFIS-u. Jak mówią jego reprezentanci, dzięki temu fundacja będzie mogła wesprzeć prowadzone Domy dla Dzieci oraz realizować inicjatywy społeczne.
Bilety w kasach kosztują od 90 do 180 złotych.

Galeria artykułu

Edycja: Nagrody zostały rozdane ale...

Edycja: Nagrody...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA