Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 17/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Porządki i Podsumowania

Edyta Olszówka
Edyta Olszówka
Fot. PpiotrR

Fotografia 1 z 4

Obecnie jestem na etapie porządkowania swoich zbiorów które zgromadziłem przez ostatnie kilka lat, nie jest tego aż tak dużo ale jednak wymaga to uporządkowania. Teraz staram się zrobić to tak aby w jednym miejscu to zintegrować w jednolitą czytelną treść.

Zapraszam do obejrzenia reszty zdjęć na stronie galerii dostępnej na moim blogu. Dzisiaj wstawiłem serię zdjęć jakie zrobiłem podczas Dnia Dziecka w 2008 roku w naszym Parku Oruńskim.

Myślę, że w najbliższych dniach przygotuję kolejne zestawy zdjęć na tę stronę. Są wolne dni więc może się uda trochę zrobić...

PpiotrR

Zrobiłem jeszcze dzisiaj aktualizację polegającą na dołączeniu zdjęć z Show Cars & Lejdis z czerwca 2008 roku który odbył się C.H. Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu,,, tutaj wrzucę parę zdjęć z tej imprezy na resztę zapraszam do galerii na stronie bloga... Link do strony galerii już zamieściłem w tym wpisie.

Galeria artykułu

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka

Harley

Harley

Jedno ze zdjęć wykonanych w Dniu Dziecka 2008 roku. Na fotografii Proboszcz Ignacego Loyoli

Jedno ze zdjęć...

Zdjęcie z Dnia Dziecka - Tablica Bądź Dumny ze Swojej Dzielnicy - Ja jestem Bardzo :-)

Zdjęcie z Dnia...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń