Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 17/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Oruńskie dzieciaki piszą do radnych dzielnicy: Pomóżcie Stefanowi!

 1 dodane: 20:14, 28/10/15

tagi:

Co przychodzi na skrzynkę pocztową oruńskiej Rady Dzielnicy? Czasami prawdziwe, napisane odręcznie perełki. Zobaczcie list, który do radnych wysłały... dzieci z Oruni.

Oruńskie dzieciaki piszą do radnych dzielnicy: Pomóżcie Stefanowi!
Oruńskie dzieciaki piszą do radnych dzielnicy:
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Przychodzą na dyżury, wysyłają maile, czasami wysyłają też listy – mieszkańcy Oruni kontaktują się ze swoimi radnymi dzielnicy na różne sposoby. Dla dzielnicowych radnych (to też przecież mieszkańcy Oruni, Lipiec, lub Świętego Wojciecha) to chleb powszedni, ale czasem przychodzi wiadomość, która długo zapada w pamięć.

Tak jak napisany odręcznie list, którego autorem są oruńskie dzieciaki, skupione w świetlicy Gościnnej Przystani.

Z jakim problemem do radnych dzielnicowych zgłosiły się dzieciaki z Oruni?

„Jesteśmy ze Świetlicy w Gościnnej Przystani. Jesteśmy Świetliczakami i mamy swoje zwierzę. To jest chomik rasy Dżungarski, który ma na imię Stefan. Stefan nie jest zwykłym chomikiem. Jest słodki, lubi dzieci. Nasz chomik jest inny niż inne chomiki. Stefan bardzo lubi biegać i w tym ma problem, że ma małą klatkę, żeby to realizować byśmy prosili o pomoc w zakupie nowej. Nasza klatka jest za mała i mało rzeczy się tam mieści, jest dużo zepsuta po innym chomiku o imieniu Predator.

Bardzo prosimy o pomoc w kupieniu klatki. Stefan jest naprawdę wyjątkowym chomikiem i zasługuję na swoją klatkę. Załączamy rysunki z pomysłami Stefana w nowej klatce. Nie mamy wiele, ale chcielibyśmy się odwdzięczyć . Jeszcze raz prosimy o pomoc!” - napisały świetliczaki z Gościnnej Przystani.

- To pierwszy taki list do nas – śmieje się Maciej Kochanowski, przewodniczący Rady Dzielnicy „Orunia-Św. Wojciech-Lipce”.

Radni podeszli do listu na poważnie i postanowili... dobrowolnie się opodatkować. - Zbierzemy pieniądze i kupimy klatkę dla Stefana – obiecują dzielnicowi radni.

Mała rzecz a cieszy, prawda? ;)

Galeria artykułu

Oruńskie dzieciaki piszą do radnych dzielnicy: Pomóżcie Stefanowi!

Oruńskie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

188.146.136.*

11:04, 29/10/15

Skoro poprzedni chomik nazywał się Predator to nic dziwnego że klatka jest zniszczona

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń