Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 17/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Porozmawiaj z Radą Dzielnicy

 2 dodane: 10:38, 13/03/16Artykuł Czytelnika

tagi:

W środę 16 marca, Rada Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie podsumowujące działalność w ubiegłbym roku. Początek godzina 18:00 miejsce Dom Sąsiedzki „Gościnna Przystań”.

Porozmawiaj z Radą Dzielnicy
Porozmawiaj z Radą Dzielnicy
Fot. Rada Osiedla

Fotografia 1 z 2

Już wkrótce upłynie pierwszy rok II kadencji Rady Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. Rok 2015 był rokiem szczególnym. Końca dobiegła I kadencja Rady Dzielnicy, odbyły się wybory Rady Dzielnicy II kadencji. W wyniku wyborów zmienił się skład dzielnicowej rady.

Ponadto w ciągu ostatniego roku, na naszej dzielnicy miało miejsce wiele ważnych wydarzeń takich jak, początek rewaloryzacji Parku Oruńskiego czy kolejny etap remontu Traktu Św. Wojciecha. Był to też kolejny rok działań lokalnej rady na rzecz budowy bezkolizyjnego przejazdu kolejowego. Jak co roku miejsce miały również liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i integracyjne.

Nachodzące spotkanie będzie miało charakter sprawozdawczy. Przede wszystkim podsumowane zostaną wszelkie działania Zarządu i Rady Dzielnicy, które miały miejsce w roku 2015, w tym te zrealizowane z sięgającego niemal 60 tys. złotych budżetu Rady. Ponadto podsumowane zostaną działania radnych dzielnicowych, które miały charakter interwencyjny lub po prostu miały na celu poprawę warunków życia na dzielnicy. Zaprezentowane zostaną, również plany na nachodzące miesiące, oraz przedstawiony zostanie budżet Rady Dzielnicy w roku bieżącym.

Podczas spotkania nie zabraknie miejsca na sprawy bieżące. W trakcie spotkania możliwe będzie zgłoszenie Radnym swoich spraw, lub po prostu podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat dzielnicy, lub też samych Radnych Dzielnicy.

Na uczestników spotkania czekać będzie kawa, herbata, ciastka.

Galeria artykułu

Porozmawiaj z Radą Dzielnicy

Porozmawiaj z...

Porozmawiaj z Radą Dzielnicy

Porozmawiaj z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń