Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 17/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pomalowała Orunię, a teraz otwiera tutaj wyjątkową wystawę. Przyjdź w czwartek do Gościnnej Przystani!

 1 dodane: 17:20, 17/05/16

tagi:

Pamiętają Państwo studentkę, która pomalowała Orunię w... Photoshopie? Jej wystawa odbiła się szerokim echem w Trójmieście, a teraz wreszcie dotarła na Orunię. 19 maja w Gościnnej Przystani szykuje się wernisaż 150 wyjątkowych fotografii!

Pomalowała Orunię, a teraz otwiera tutaj wyjątkową wystawę. Przyjdź w czwartek do Gościnnej Przystani!
Pomalowała Orunię, a teraz otwiera tutaj wyjątkową
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 1

O Martynie Winnickiej, studentce, która pokolorowała Orunię pisaliśmy TUTAJ.

Szczególnie na naszym fanpejdżu temat wzbudził wiele (głównie pozytywnych) emocji. Ludziom spodobała się Orunia w nowych, ostrych barwach, Orunia, która została poprawiona w popularnym programie Photoshop.

Zielone elewacje, niebieskie drzwi garażowe, żółte ciężarówki - na zdjęciach Martyny Orunia wygląda naprawdę nietypowo. Zapomniane i zniszczone miejsca jawią się dużo ciekawiej niż w rzeczywistości. Dla niektórych taka "rewitalizacja kolorem" to coś odkrywczego, ale są i tacy, którzy kręcą nosem. - Oruni przydałyby się rzeczywiste remonty, a nie pokolorowane zdjęcia - również i w taki sposób komentowano prace Martyny.

Studentka przygotowała wystawę swoich "sfotoszopowanych" zdjęć. Wcześniej fotografie można było oglądać w sopockim klubie Sfinks i gdańskim budynku ASP. Teraz przyszedł czas na Orunię.

Od 19 maja do końca czerwca (a może i dłużej) wystawę Martyny będzie można zobaczyć w oruńskiej Gościnnej Przystani. Wernisaż wystawy już 19 maja (czwartek) o godzinie 18.

Na wernisażu zobaczymy oczywiście autorkę wszystkich fotografii. Zdjęć będzie w sumie 150.

- Bardzo się cieszę, że moja wystawa zostanie nareszcie pokazana na Oruni, czyli na dzielnicy, gdzie "wszystko się zaczęło" - mówi Martyna. - Serdecznie zapraszam wszystkich w ten czwartek na wernisaż. Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobają.

Gościnna Przystań mieści się przy ulicy Gościnnej 14.

Galeria artykułu

Pomalowała Orunię, a teraz otwiera tutaj wyjątkową wystawę. Przyjdź w czwartek do Gościnnej Przystani!

Pomalowała...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń