Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 17/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Festyn Sąsiedzki na Gościnnej. Dzieciaki zbierają na półkolonie

 1 dodane: 09:27, 06/07/16

tagi:

Już w piątek o godzinie 16 na podwórku przy Gościnnej Przystani po raz piąty ruszy Festyn Sąsiedzki. Współorganizują go dzieci z lokalnej świetlicy, które przy okazji zabawy będą zbierały na półkolonie. Kto chce się dorzucić?

Festyn Sąsiedzki na Gościnnej. Dzieciaki zbierają na półkolonie
Festyn Sąsiedzki na Gościnnej. Dzieciaki zbierają
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Będą gry, zabawy, atrakcje dla najmłodszych - piąty już Festyn Sąsiedzki tradycyjnie organizuje świetlica Gościnnej Przystani, czyli świetlica Domu Sąsiedzkiego na Oruni. Regularnie uczęszcza tu około 20 dzieciaków z Oruni.

8 lipca na placu zabaw przy Gościnnej Przystani ustawiony zostanie dmuchaniec, będą konkurecje sportowe, loteria fantowe i grill sąsiedzki.

Być może będzie także także lekcja tańca zumby - organizatorzy zabiegają i o taką atrakcję.

Impreza potrwa do godziny 19. - Serdecznie zapraszamy w piątek, na godzinę 16 - mówia organizatorzy Festynu.

Start imprezy: 8 lipca (piątek), godzina 16.

W poprzednich edycjach Festynu Sąsiedzkiego brały udział setki osób. Tak jak co roku w trakcie Festynu oruńskie świetliczaki zbierają pieniądze na półkolonie.

Galeria artykułu

Festyn Sąsiedzki na Gościnnej. Dzieciaki zbierają na półkolonie

Festyn...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.48.*

21:34, 09/07/16

Także byłam tam z 2 letnią córeczką. Faktycznie byłam w szoku jak zobaczyłam dzieci jako organizatorów. Córkę puściłam na najmniejszy dmuchaniec dla małych dzieci i byłam także zdziwiona że osoba pilnując a wtum ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.47.5.*

22:55, 08/07/16

Pomysł bardzo fajny, gorzej z wykonaniem, byłam widziałam pierszy raz żeby organizatorów było aż tyle. Dzieci z plakietkami organizator?! Żart. W dodatku część z nich zachowywało się w sposób niedopuszczalny. ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń