Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 19/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Mój świat jest blisko Ciebie. Wystawa fotografii Iwony Krzysztoń

 1 dodane: 16:53, 31/01/17Artykuł Czytelnika

tagi:wystawafotografiaOrunia

Stacja Orunia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wystawę fotografii Iwony Krzysztoń. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 3 lutego o godzinie 18.00.Wstęp wolny.

Mój świat jest blisko Ciebie. Wystawa fotografii Iwony Krzysztoń
Mój świat jest blisko Ciebie. Wystawa fotografii
Fot. Iwona Krzysztoń

Fotografia 1 z 1

Wystawa „Mój świat jest blisko Ciebie" jest drugą odsłoną tryptyku poświęconego osobom z niepełnosprawnością intelektualną. W projekcie tym występują zarówno osoby pełnoletnie, jak i dzieci. Pierwsza część tryptyku pt. „Anty-iluzja” ukazywała członków orkiestry „Vita Activa" podczas  jednej z wielu prób. Fotografie ukazywały emocjonalność, skupienie i spontaniczność członków orkiestry oraz ich osobistą relację z muzyką.

Wystawa „Mój świat jest blisko Ciebie" skupia się na pokazaniu relacji uczeń-nauczyciel, na ich wzajemnym oddziaływaniu, na radości z udanej lekcji, na smutku z nieudanej próby, na skupieniu aby dobrze zapamiętać a potem zagrać, na ogromie pracy, którą trzeba wykonać, aby na koniec była wielka satysfakcja czyli „popis solowy" przed publicznością.

Iwona Krzysztoń - Fotografia jest jak pisanie książek dlatego się nią zajmuję. Pogodna i energiczna osoba otwarta na świat Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni-Orłowie. Świadomą fotografią zajmuje się od 2007 roku. Ma na swoim koncie publikacje, wystawy, nagrody i wyróżnienia w konkursach: „Gdańsk Odchodzący" i „Album dla Gdańska”. Brała udział w wystawach zbiorowych z GTTF oraz z Oruńskimi Warsztatami Fotograficznymi. Wystawy indywidualne: „Portret” (2013), „Anty-Iluzja” (2016). Wspólnie z Robertem Siwkiem zrealizowała projekty „Dyferencje” (2015), oraz „Dwubiegunowość” (2017). Obie wystawy prezentowane były w Wyspie Skarbów GAK.

Wystawę można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00 do 17 lutego 2017. Wstęp wolny.

STACJA ORUNIA GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY
Ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
Tel. 58 306 66 76 w. 36, 37
stacjaorunia@gak.gda.pl
www.gak.gda.pl
facebook.com/StacjaOrunia

Galeria artykułu

Mój świat jest blisko Ciebie. Wystawa fotografii Iwony Krzysztoń

Mój świat jest...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń