Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 31/01/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 17:48, 15/02/17Artykuł Czytelnika

tagi:malarstwowystawaStacja OruniaOruniafotografia

W ramach projektu ZDolna Orunia szykujemy się do zbiorowej wystawy twórczości ZDolnych mieszkańców dzielnicy.

Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków
Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków
Fot. ZDolna Orunia

Fotografia 1 z 1

Jeśli mieszkacie na Oruni i malujecie, rysujecie, rzeźbicie, fotografujecie, albo zajmujecie się innym rodzajem twórczości i chcecie się pokazać światu zgłoście się do nas.
Czekamy na Wasze prace do piątku 17 lutego w Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9. Jeśli macie pytania dzwońcie: 58 306 66 76 w. 36, napiszcie: zdolnaorunia@gmail.com lub przyjdźcie do Stacji Orunia GAK i zapytajcie o Olę i Lucynę.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 24 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy.

Projekt społeczny ZDolna Orunia ma charakter międzypokoleniowy. Celem projektu jest stworzenie okazji do spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji dla mieszkańców Oruni, promocja Oruniaków z pasją oraz promocja samej dzielnicy poprzez podkreślanie ciekawych mieszkańców i ich działalności.

W ramach projektu będziemy organizować zarówno akcje w przestrzeni publicznej Oruni, jak i warsztaty w Stacji Orunia GAK. Warsztaty prowadzić będą mieszkańcy chętni do podzielania się swoją pasją z innymi.

Interesują nas pasje wszelakie. Nie ograniczamy się do ZDolności plastycznych, czy muzycznych. Każda pasja jest cenna i na pewno warto się nią podzielić. Pasje mają być pretekstem do nawiązania relacji między mieszkańcami, co w przyszłości mamy nadzieję, zaowocuje większą gotowością do współpracy i aktywności na rzecz lokalnej społeczności.

Projekt został dofinansowany ze środków konkursu "Seniorzy w akcji" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

STACJA ORUNIA GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY
ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
tel. 58 306 66 76 w. 36, 37
www.gak.gda.pl
facebook.com/StacjaOrunia

Galeria artykułu

Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków

Zbiorowa...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń