Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 24/09/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Oruński Uniwersytet III Wieku znów działa. W wakacje gimnastyka w Parku Oruńskim

 1 dodane: 13:19, 27/07/19

tagi:

Wystartowała kolejna edycja Oruńskiego Uniwersytetu III Wieku. Są jeszcze wolne miejsca dla seniorów, ale na zajęcia trzeba się zapisać.

W poprzednich edycjach Uniwersytetu gimnastyka cieszyła się największym zainteresowaniem seniorów
W poprzednich edycjach Uniwersytetu gimnastyka cieszyła się największym zainteresowaniem seniorów
Fot. mat prasowe

Fotografia 1 z 1

To już kolejna taka edycja na Oruni.

- Zaczynamy od zajęć, które w zeszłym roku cieszyły się największą frekwencją. Jest to gimnastyka dla seniorów. Korzystając z pięknej pogody do końca wakacji zajęcia będą odbywać się w Parku Oruńskim - mówi Marianna Mierzwińska koordynatorka Oruńskiego Uniwersytetu III Wieku i przedstawicielka Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.

Zajęcia z gimnastyki dla seniorów odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki 12:00-13:00).

- Dzięki większemu budżetowi Rady Dzielnicy, bo właśnie z niego finansowany jest uniwersytet, gimnastyka w tym roku będzie trwać aż do grudnia - podkreśla Mierzwińska.

Zajęcia są bezpłatne i wciąż są tutaj wolne miejsca. Dołączyć do nich może każdy sernior. Najpierw jednak trzeba się zapisać na zajęcia. Można to zrobić osobiście, przychodząc do Domu Sąsiedzkiego na Gościnnej 14, lub telefonicznie (506-190-197).

- Obecnie również tworzony jest harmonogram kolejnych zajęć dla seniorów, które zaczną się we wrześniu. Lista pomysłów wciąż jest otwarta więc zachęcamy do przesyłania w komentarzach (np. na MojejOruni) propozycji spotkań/warsztatów/wykładów, które byłyby dla Państwa najbardziej interesujące - mówi nasza rozmówczyni.

Galeria artykułu

W poprzednich edycjach Uniwersytetu gimnastyka cieszyła się największym zainteresowaniem seniorów

W poprzednich...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń