Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 19/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Trzeba wdepnąć na hamulec

 2 dodane: 00:00, 21/07/09

tagi:drogówkapolicjafotorapidy

Kolejne fotorapidy zostaną ustawione na ulicach Oruni.

Trzeba wdepnąć na hamulec
Trzeba wdepnąć na hamulec
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 2

Fotorapidy to urządzenia, które określają prędkość, z jaką poruszają się pojazdy. Oprócz tego rejestrują one czas, miejsce i datę przejazdu samochodu. Działają w dzień i w nocy. Jeżeli kierowca przekroczy dopuszczalną na danej ulicy prędkość, fotorapid „pstryknie” jego pojazdowi fotkę. I po jakimś czasie zdjęcie to wraz z poleceniem zapłaty mandatu trafi do skrzynki pocztowej pirata drogowego.
Już niedługo kolejne przenośne fotorapidy trafią na ulice Gdańska, w tym również na Orunię. 22 lipca zostaną one ustawione na ulicy Nieborowskiej, dwa dni później na Trakcie Św. Wojciecha, 25 lipca na ulicach Nieborowskiej i Wilanowskiej, dzień później na ulicach Wilanowskiej, Nieborowskiej, Trakcie Św. Wojciecha, 29 i 31 lipca ponownie na Trakcie Św. Wojciecha.
W Gdańsku fotorapidy będą monitorować m.in. ulice: Kartuską, Radarową, Jana Pawła II, Spacerową, Słowackiego, Armii Krajowej, Polanki i Wita Stwosza.

Galeria artykułu

Trzeba wdepnąć na hamulec

Trzeba wdepnąć...

Trzeba wdepnąć na hamulec

Trzeba wdepnąć...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

14:16, 21/07/09

no tak ale policja nie jest od łatania dziur na jezdniach ;) a miasto poszło "na rękę" i zaproponowało odszkodowania wszystkim kierowcom, których auta wpadną w "niespodziankę" ;) i mamy "załatwienie" problemu ;)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

11:22, 21/07/09

zamiast ustawiać fotorapidy proponuje zająć sie dziurami na jezdniach - one i tak skutecznie hamuja predkość naszych samochodów !!!!!

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń