Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 30/11/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rysunek, ceramika, karate, fotografia - GAK zaprasza na zajęcia do domów kultury na Oruni.

 1 dodane: 11:38, 05/09/22

tagi:

Gdański Archipelag Kultury co roku przygotowuj bogaty program zajęć edukacyjnych, artystycznych i ruchowych. Można skorzystać z zajęć indywidualnych albo zapisać się do zespołu. Na Oruni zapraszamy do dwóch domów kultury – Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9 oraz do Sceny Muzycznej, która mieści się w Parku Oruńskim.

zajęcia z ceramiki dla dzieci w Stacji Orunia GAK.
zajęcia z ceramiki dla dzieci w Stacji Orunia GAK.
Fot. STACJA ORUNIA

Fotografia 1 z 1

W obu oruńskich domach kultury znajdziemy mnóstwo propozycji, zarówno dla dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych. Jest w czym wybierać. Większość zajęć odbywa się w godzinach popołudniowych, tak aby każdy mógł z nich skorzystać. Prócz zajęć artystycznych i edukacyjnych w oruńskich domach kultury prowadzone są spotkania lokalnej społeczności oraz kluby pasjonatów, kluby seniora a dla młodzieży kluby gier planszowych (Stacja Orunia GAK). Prowadzony jest również nabór do zespołów artystycznych – Zespół Pieśni i Tańca „Gdańsk”, który rezyduje w Stacji Orunia GAK.

Na jakie zajęcia można zapisać się na w domach kultury GAK na Oruni?

  • - Zajęcia z ceramiki dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone Stacji Orunia GAK,
  • - na flamenco i hip hop możecie się zapisać w Stacji Orunia GAK,
  • - chętnych do nauki gry na saksofonie zapraszamy do Sceny Muzycznej GAK,
  • - warsztaty z rysunku i malarstwa odbywają się w Stacji Orunia GAK i Scenie Muzycznej GAK,
  • - zajęcia wokalne oraz zajęcia teatralne prowadzone są w Scenie Muzycznej GAK,
  • - entuzjastów rękodzieła i rzemiosła artystycznego zapraszamy Stacji Orunia GAK,
  • - warsztaty z fotografii, filmu i montażu odbywają się w Scenie Muzycznej GAK.

Prócz warsztatów artystycznych, w ofercie domów kultury GAK znalazły się także zajęcia z kultury fizycznej. W myśl zasady w zdrowym ciele, zdrowy duch, prowadzimy WueF w GAK - karate dla dzieci i dorosłych w siedzibie Stacji Orunia GAK oraz joga i zumba w Scenie Muzycznej GAK.

Wszelkie informacje o zapisach, kosztach uczestnictwa w zajęciach oraz harmonogramy znajdziecie na stronie www.gak.gda.pl. Polecamy nie czekać do ostatniej chwili, miejsca na zajęciach szybko się kończą.

 

Zapisz się do zespołu

GAK prowadzi również nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Gdańsk”, który z małymi przerwami działa przy GAK od 1972 roku. W tym sezonie zostanie utworzona również grupa dziecięco - młodzieżowa. Zapraszamy małych i dużych miłośników folkloru polskiego. Nabór do zespołu odbędzie się 19 września w siedzibie Stacji Orunia GAK, gdzie rezyduje zespół. Dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia otwarte o godz. 17, a dorosłych na godzinę 18.30.

Galeria artykułu

zajęcia z ceramiki dla dzieci w Stacji Orunia GAK.

zajęcia z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń