Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 26/11/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Szkoła Muzyczna w nowej odsłonie. Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku

 1 dodane: 15:41, 05/09/22

tagi:

- Wyłoniono wykonawcę w przetargu na remont budynku szkoły muzycznej przy ulicy Gościnnej. W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa z firmą FORI - informują gdańscy urzędnicy. Koszt prac oszacowano na blisko 3 mln zł, a inwestycja ma być gotowa w 2023 r.

Szkoła Muzyczna w nowej odsłonie. Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku
Szkoła Muzyczna w nowej odsłonie. Rozstrzygnięto
Fot. Karolina Felczak photography

Fotografia 1 z 1

Do przetargu na remont budynku szkoły muzycznej stanęły trzy firmy. Oferty wahały się od blisko 3 do 5 mln zł. Ostatecznie zwyciężyła oferta najtańsza, choć miasto i tak musiało dołożyć blisko 500 tys. zł więcej niż pierwotnie planowano.

Jak pisaliśmy na portalu MojaOrunia, pierwszy przetarg na remont szkoły muzycznej na ulicy Gościnnej został ogłoszony w kwietniu, ale teraz zakres prac ma być jeszcze większy. - Zamawiający zamierza poszerzyć zakres przedmiotu zamówienia o wykonanie akustyki pomieszczeń, wykonanie sieci elektrycznej (w trybie zaprojektuj i wybuduj) oraz wykonanie centralnego ogrzewania (w tym wykonanie obliczeń i rysunków) - tłumaczą przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

Kwietniowy przetarg został unieważniony. Kilka tygodni później miasto ogłosiło kolejny przetarg. Urzędnicy podają, że inwestycja obejmie także docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, wykonanie izolacji tarasów, malowanie elewacji, wymianę rynien, wymianę nawierzchni schodów i remont balustrad i murków.

Prace mają potrwać około 9 miesięcy od podpisania umowy z wykonawcą.

Galeria artykułu

Szkoła Muzyczna w nowej odsłonie. Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku

Szkoła Muzyczna...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń