Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ograniczenie ruchu na ul. Równej może się przedłużyć?

 2 dodane: 14:59, 04/08/09

tagi:

Trwająca od 2 lipca br. budowa kanalizacji przy ulicy Równej może zostać przedłużona. Powodem jest znajdujący się na tej samej wysokości system wodociągowy, którego ominięcie może wydłużyć prace.

Ograniczenie ruchu na ul. Równej może się przedłużyć?
Ograniczenie ruchu na ul. Równej może się
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 2

- Oprócz kolizji z istniejącą infrastrukturą prace komplikują także niesprzyjające warunki gruntowo-wodne, których nie mogliśmy przewidzieć na etapie planowania - mówi Agnieszka Gajowniczek z Gdańskiej Infrastruktury
Wodociągowo-Kanalizacyjnej.

Prace na ulicy ul. Równej są bardzo uciążliwe dla mieszkańców, a także kierowców wybierających tę alternatywną dla Traktu Św. Wojciecha drogę ze Śródmieścia na Orunię. Od początku lipca wprowadzono tam ruch wahadłowy, ze względu na ograniczenie powierzchni jezdni poprzez prace budowlane.

Jak na razie tempo prac jest utrzymane, ale tylko dlatego, iż roboty na trudnych sektorach zostały przełożone na późniejszy termin.
Prace na ul. Równej są elementem budowy kanalizacji w naszej okolicy.
Powstają dzięki inwestycjom Funduszu Spójności Unii Europejskiej, nadzoruje je Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, a wykonuje Hydrobudowa S.A.
Prace na ul. Równej realizowane w ramach kontraktu 5. Opis kontraktu znajduje się na stronie www.gpws.pl .

Galeria artykułu

Ograniczenie ruchu na ul. Równej może się przedłużyć?

Ograniczenie...

Ograniczenie ruchu na ul. Równej może się przedłużyć?

Ograniczenie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

19:57, 07/01/10

"- Oprócz kolizji z istniejącą infrastrukturą prace komplikują także niesprzyjające warunki gruntowo-wodne, których nie mogliśmy przewidzieć na etapie planowania" Taa, zza wygodnego biurka to zazwyczaj mało ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń