Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 23/09/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zagraj z radnym!

 1 dodane: 15:35, 07/03/12

tagi:SP nr 16Uboczeradnysportsiatkówka

Sposób na aktywizację społeczeństwa? Aktywność fizyczna! Już niedługo radni osiedla pojawią się na… boisku. Każdy będzie mógł się z nimi zmierzyć. Start 17 marca!

Zagraj z radnym!
Zagraj z radnym!
Fot. 11.pl

Fotografia 1 z 1

- Uważam, że sport jest ciekawą formą aktywizacji. Kilka godzin gry zarówno dla nas, jak i dla mieszkańców może stać się doskonałą „odskocznią” od codziennych obowiązków, problemów – mówi Mateusz Korsztun, Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla „Orunia–Św. Wojciech-Lipce”, pomysłodawca projektu.

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu (trzecia sobota), w godzinach 14:00 – 17:00, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 16 (Ubocze 3). Radni stawiają na siatkówkę, ale są otwarci także na inne propozycje. Planują również zapraszać przedstawicieli Rady Miasta.

- Udział w grze może wziąć każdy, kto będzie przestrzegał regulaminu placówki. Chętni muszą zabrać ze sobą obuwie sportowe i dobry humor. Tych, którzy nie będą grać, zapraszamy do kibicowania – dodaje Korsztun.

Jeśli chodzi o skład, prawdopodobnie na początku będą to drużyny mieszane. Dużo zależy od frekwencji, ale tu  radni starają się myśleć pozytywnie.
– Być może we wrześniu, podczas Turnieju o Puchar Rady Osiedla dla szkół podstawowych, zagramy w składach: radni przeciw mieszkańcom. Czas pokaże – mówi Korsztun.

Udział w spotkaniach jest oczywiście bezpłatny. Projekt ma na celu nie tylko aktywizację społeczeństwa, ale też  integrację między mieszkańcami i radnymi..
- Pokonanie radnego w rywalizacji sportowej to ciekawy sposób na przekonanie go do swojego pomysłu – zapewnia Korsztun.

Galeria artykułu

Zagraj z radnym!

Zagraj z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc19.52

89.69.102.*

15:06, 08/03/12

Drogi "gościu 193.200.150.*", szczerze mówiąc stęskniłem się za Twoimi komentarzami. Jak zwykle szukasz taniej sensacji i starasz się udowodnić swoją tezę, która jak zwykle skierowana jest "anty". Nadal jesteśmy ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

193.200.150.*

07:00, 08/03/12

No,no ....jeszcze roku nie ma a radny osiedlowy nie czuje się mieszkańcem, widać taka dola wybrańców narodu. W kampanii nawołującej do stworzenia rad osiedla kluczowym argumentem była alienacja radnych ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.122.*

17:46, 07/03/12

oj może być ciekawie... :D

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń