Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Utrudnienia na Trakcie, remont na ukończeniu

 1 dodane: 16:16, 20/05/12

tagi:utrudnieniaremontTrakt św Wojciecha

W związku z realizacją kolejnego etapu przebudowy Traktu św. Wojciecha na odcinku od Pruszcza do Obwodnicy Południowej w najbliższych kilku dniach kierowców czekają utrudnienia.

Utrudnienia na Trakcie, remont na ukończeniu
Utrudnienia na Trakcie, remont na ukończeniu
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Jutro (21.5) od godziny 9 do 16 ruch będzie tutaj sterowany ręcznie. Na całym odcinku drogowcy będą układać nawierzchnie.

W nocy z 22 na 23 nastąpi całkowite zamknięcie ulicy na wysokości Świętego Wojciecha. Ruch będzie odbywał się starym Traktem św. Wojciecha (będzie przechodził przez Św. Wojciecha). W tym czasie kładziony będzie asfalt na nowej części drogi. Ruch również będzie sterowany ręcznie.

23 maja w godzinach nocnych i porannych drogowcy mają dokończyć wloty i wyloty na połączeniu starego i nowego Traktu św. Wojciecha.

Dzień później, jak informują przedstawiciele gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, po porannym szczycie komunikacyjnym ekipy remontowe będą wykańczać skrzyżowania nowego i starego Traktu św. Wojciecha.

Miało być 7 milionów, będzie taniej o ponad 3 miliony złotych - na 2,5 kilometrowym odcinku Traktu św. Wojciecha od Pruszcza w kierunku centrum wymieniane są zużyte elementy drogi. Drogowcy nie zrywają jednak całej nawierzchni. Usuwana i kładziona na nowo jest warstwa ścieralna jezdni. Prace zaczęły się na początku kwietnia. Potrwają do końca maja.

Galeria artykułu

Utrudnienia na Trakcie, remont na ukończeniu

Utrudnienia na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.25.222.*

20:29, 22/05/12

A o zrobionych wielkich krawężnikach na Żuławskiej i braku wjazdów do posesji tak jak było poprzednio nawet nie wspomnę

zgloś naruszenie
awatar

gosc

193.200.50.*

15:45, 21/05/12

dodam, że nie skończyli także kawałka na skrzyżowaniu z Przyjemną. Poza tym nie wierzę, że nie wystarczyło pieniażków na odcinek własnie od Przyjemnej do Grabowej, bo dalej jest zrobione i cała Żuławska była by ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.75.*

20:24, 20/05/12

Zaoszczędzone pieniążki, może warto zainwestować w skończenie Żuławskiej? Brakło jakieś dwadzieścia, trzydzieści metrów bieżących jezdni przy skrzyżowaniu i kapkę wokół progu zwalniającego koło przedszkola. ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń