Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 18/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Jutro "egzaminy" inaczej

 1 dodane: 16:17, 22/06/12

tagi:

To już tradycja – położony na Oruni Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego organizuje dzień otwarty. Zarówno dla tych przed, jak i po egzaminie na prawo jazdy. Impreza zaczyna się jutro (23 czerwca) o godzinie 10.

Jutro
Jutro "egzaminy" inaczej
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Turnieje, konkursy, prezentacje, pokazy, a nawet występy artystyczne – wszystko to będzie miało jutro miejsce na placu przy ulicy Równej. Organizatorem zabawy jest PORD, instytucja, która spędza sen z powiek wielu (któż nie miał nerwów podczas zdawania egzaminu na prawo jazdy?).

Chyba najciekawszą atrakcją będzie jutro próba egzaminu na prawo jazdy (kategoria B). Organizatorzy piszą na ten temat krótko: „Poczuj atmosferę prawdziwego egzaminu. Sprawdź, czy byś zdał”.
No właśnie, każdy kto rzeczywiście chce to sprawdzić, musi się najpierw zapisać. Jutro o 10:30 egzaminatorzy będą czekali na wszystkich chętnych. Nie będzie oczywiście jazdy po mieście. „Egzaminowani”, którzy muszą mieć skończone 18-lat, będą zdawać komputerowy test i część praktyczną na placu manewrowym.

Co jeszcze będzie się działo jutro na placu przy Równej 19/21?
Turniej „Instruktorzy kontra Egzaminatorzy” (9-12), konsultacje na temat przepisów ruchu drogowego, konkurs z psychologiem „Stres egzaminacyjny pod kontrolą”, konkursy rowerowe i plastyczne, występy artystyczne na scenie, prezentacja ratownictwa medycznego, Straży Pożarnej, Straży Pożarnej i policji, wystawa samochodów Pomorskiego Klubu Pojazdów Zabytkowych, prezentacje ofert dealerów samochodowych, prezentacje symulatora zderzeń oraz motocykli policyjnych. „Last but not least”, grochówka a’ la PORD.

Impreza potrwa do godziny 16.

Galeria artykułu

Jutro "egzaminy" inaczej

Jutro...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń