Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 26/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Małomiejska raz jeszcze

 1 dodane: 08:55, 12/07/12

tagi:wyprzedażpchli targMałomiejska

Na Oruni było ich już kilka, 14 lipca szykuje się kolejna – na posesji przy Małomiejskiej 43 przez kilka godzin będzie miała miejsce wyprzedaż garażowa.

Małomiejska raz jeszcze
Małomiejska raz jeszcze
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

To nie pierwsze takie wydarzenie w tym miejscu. Ostatni raz w połowie maja dokładnie pod tym adresem odbyła się oruńska wyprzedaż garażowa. Sprzedawano i kupowano najprzeróżniejsze rzeczy: sprzęt gospodarstwa domowego, ubrania, książki, zabawki, obrazy, dywany...wymieniać można by długo. Dość wspomnieć, że Orunię odwiedzili wtedy goście chociażby z Gdyni.

Również w maju miał miejsce pchli targ na ulicy Gościnnej. Inaczej niż na Małomiejskiej, tutaj wszystko zorganizowali członkowie lokalnej Rady Osiedla.

Wyprzedaż na Małomiejskiej organizuje Joanna Wielke, mieszkanka domu jednorodzinnego przy Małomiejskiej 43. – Zapraszam wszystkich, którzy lubią wyszukiwać perełki wśród skarbów z garaży, piwnic i strychów – uśmiecha się pani Joanna. – A także tych, którzy nie mają już miejsca w domu i chcą poszukać dla swoich staroci i rzeczy im niepotrzebnych nowych właścicieli – dodaje mieszkanka Oruni.

Wyprzedaż potrwa od godziny 9 do 14. Jeżeli ktoś chciałby zarezerwować miejsce jako sprzedawca, powinien zadzwonić do pani Joanny, tel. 512 288 387.

Galeria artykułu

Małomiejska raz jeszcze

Małomiejska raz...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

62.61.54.*

00:14, 16/07/12

Co można było kupić?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.205.*

11:14, 14/07/12

Nawet pogoda jakby się zlitowała.Da się coś wygrzebać, byłam ;)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

178.183.236.*

15:18, 12/07/12

A co rada dzielnicy na to? Może warto by wspomóc organizację takiego targu na Oruńskim Przedmieściu.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń