Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 26/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pchli targ na Gościnnej

 1 dodane: 09:46, 29/09/12

tagi:wyprzedażGościnnapchli targ

Ubranka dla dzieci, książki, obrazy, a może stary zegar? Już w najbliższą niedzielę (30.9) o godzinie 10 na skwerku przy ulicy Gościnnej wystartuje kolejny pchli targ.

Pchli targ na Gościnnej
Pchli targ na Gościnnej
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Były już na Małomiejskiej, później także na Gościnnej - wyprzedaże przyciągnęły wielu oruniaków. Ale nie tylko ich. Cenowych okazji szukali też mieszkańcy innych dzielnic Gdańska. W końcu pchli targ z tego słynie - czasem za przysłowiową złotówkę można wyłuskać na nim prawdziwą perełkę. 

Teraz pojawia się kolejna okazja na "pobuszowanie" w wystawionych na Oruni stoiskach. Już jutro (30.9) o godzinie 10 na skwerku przy Gościnnej (w miejscu, gdzie kiedyś rosły słoneczniki) wystartuje pchli targ. Imprezę organizuje lokalna Rada Osiedla. Co ciekawe, każdy może się tutaj wystawić ze swoimi rzeczami. Znalezione na strychu, zagracające piwnice, upychające szafy przedmioty mogą przecież jeszcze przydać się innym. 

- Każdy kto będzie chciał sprzedawać musi podpisać regulamin i pobrać "numerek stoiska". Ta swoista rejestreacja rozpocznie się chwilę przed otwarciem imprezy - mówi Mateusz Korsztun, radny osiedla.
Na pchlim targu wystawi się na pewno mieszkanka ulicy Małomiejskiej, która organizowała już u siebie wyprzedaż garażową. Swój punkt będą mieli też radni osiedla. A może także i strażnicy miejscy - tutaj co najwyżej będzie można "kupić" informację na temat działalności strażników i uzyskać pomoc w wybranych kwestiach.

Dzieki uprzejmości Gimnazjum nr 10 dla sprzedających udostępnione będzie kilkanaście stołów. Jak informują radni, zarówno na kupujących, jak i sprzedających będzie czekała gorąca kawa. Sprzedawana za symboliczną kwotę.

Galeria artykułu

Pchli targ na Gościnnej

Pchli targ na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.69.115.*

19:50, 29/09/12

zali wżdy

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.102.*

19:11, 29/09/12

a i owszem - zacny :)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

62.61.54.*

13:03, 29/09/12

Przedni pomysł.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń