Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 30/09/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Gleba" i cheerleaderki na Oruni

 1 dodane: 14:42, 20/10/12

tagi:warsztatycheerleaderkitaniec

Warsztaty tańca ze zwycięzcą I edycji „You can dance” i warsztaty dla cheerleaderek – wszystko bezpłatnie. Wszystko na Oruni.

"Gleba" i cheerleaderki na Oruni
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

A konkretnie w położonym przy ulicy Gościnnej Gimnazjum nr 10. Od 16 października ruszyły tutaj bezpłatne warsztaty dla cheerleaderek. Dziewczyny spotykają się w każdy wtorek i czwartek (w godzinach od 15 do 17). Są jeszcze wolne miejsca.

- Dzięki życzliwości Gimnazjum 10, które jest partnerem projektu, znaleźliśmy miejsce do zrealizowania warsztatów, które mamy nadzieję będą ciekawą propozycją na spędzanie czasu po lekcjach – mówi Anna Rejkowska, z Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, który realizuje projekt: "Aktywizacji Profilaktycznej Wybranych dzielnic Gdańska".

Za tą dość niełatwą do zapamiętania nazwą kryją się również inne działania. W ramach finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej projektu w kilku dzielnicach Gdańska odbędą się między innymi szkolenia dla rad pedagogicznych i komisariatów policji. Zorganizowane zostaną również spotkania z Radami dzielnic, Straży Miejskiej, policji, klubów osiedlowych.

Cyklicznie odbywać się będą również warsztaty teatralne. A na Oruni (a także na Stogach, Żabiance i Morenie) wystartują warsztaty tańca streetart i hip-hop. Poprowadzi je Maciej „Gleba” Florek, zwycięzca I edycji „You can dance”.

Warsztaty, które gościć będzie Gimnazjum nr 10, potrwają trzy dni (21-23 listopada). Za każdym razem uczestników czeka półtorej godziny dobrej zabawy (od 14:30 do 16:00). Nauka jest bezpłatna. Jak mówią organizatorzy warsztatów, skierowane są one do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Więcej informacji na ten temat można uzyskać pisząc na adresy mailowe: a.skorupski@gcpu.pl, a.rejkowska@gcpu.pl

Galeria artykułu

"Gleba" i cheerleaderki na Oruni

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

94.42.58.*

10:32, 03/06/13

Byłam na tych warsztatach. Było super!!!! szkoda że już się skończyły, tak pisze bo zatęskniłam.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń