Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 17/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kuźnia ponownie zamknięta

 1 dodane: 18:36, 28/02/13

tagi:Kuźnia Orunia Gościnna

Kuźnia ponownie zamknięta
Kuźnia ponownie zamknięta
Fot. Grzegorz Jezierski

Fotografia 1 z 1

Z powodu prac konserwatorskich Kuźnia CAFE będzie nieczynna w dniach 1-5 marca oraz 11-14 marca. Przedstawiciele Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, która zarządza obiektem, uspokaja - wszystko robione w celu powiększenia oferty oraz by w Kuźni można było milej spędzać czas.

Oddaną do użytku niespełna pół roku temu Kuźnię ponownie odwiedzą robotnicy. Prace zostaną podzielone na dwa etapy ponieważ nie można było prowadzić ich jednocześnie. Jak informuje GFIS prowadzone będą drobne prace naprawcze oraz takie, które pozwolą na poprawę atrakcyjności tego miejsca.

W pierwszym etapie (1-5 marca) będziemy dostosowywać Kuźnię do obowiązujących przepisów sanepidu. Dodatkowo pojawią się nowe urządzenia, dzięki którym w przyszłości będzie można poszerzyć ofertę gastronomiczną. Chcemy by Kuźnia mogła świadczyć nie tylko dobrą kawę, ale także słodkości - informuje Piotr Wróblewski z Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.

Drugi etap (11-14 marca) to prace gwarancyjne. W trakcie użytkowania obiektu na jaw wyszło kilka usterek. Będą one usuwane przez wykonawcę rewitalizacji Kuźni, który zrealizuje prace w ramach gwarancji, którą budynek objęty jest na 3 lata. - dodaje Wróblewski.

Do 8 marca w Kuźni oglądać można wystawę zdjęć Zbigniewa Petraka zatytułowaną „Nadmorskie Klimaty”.

Galeria artykułu

Kuźnia ponownie zamknięta

Kuźnia ponownie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.14.60.*

07:39, 01/03/13

Likierku brak a szkoda.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

91.94.15.*

21:21, 28/02/13

Co się kryje pod nazwą "słodkości"? Ciasto, lody czy likierek?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń