Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 18/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Czy po tym jak reforma śmieciowa wejdzie w życie miasto postawi nam wiaty śmietnikowe?

MojaOrunia.pl » FAQ » ...

 0 dodane: 17:18, 29/03/13

tagi:

Nie. Odpowiedzialność za czystość wokół miejsca gromadzenia odpadów (w tym i np. budowę wiaty) spada na wspólnoty mieszkaniowe i właścicieli nieruchomości.

A co jeżeli właścicielem budynku jest miasto? Jak mówią urzędnicy, nie ma co liczyć, że będą budowane nowe wiaty śmietnikowe. - Nie ma pieniędzy - usłyszeliśmy w marcu tego roku.

to wspólnoty mieszkaniowe i właściciele nieruchomości są zobowiązani do utrzymania czystości także wokół miejsca gromadzenia odpadów – mówi nam Agnieszka Kukiełczak, rzecznik GZNK.
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń