Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 19/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Co to jest studium uwarunkowań?

MojaOrunia.pl » FAQ » ...

 0 dodane: 17:50, 29/03/13

tagi:

Studium to podstawowy dokument kreujący politykę przestrzenną gminy. Co to oznacza? Jest to kryterium, pokazujące ogólnie, co na danych obszarach gminy powinno znaleźć się w przyszłości. Czyli  którędy mają iść drogi, gdzie ma być funkcja zielona, gdzie ma być więcej inwestycji mieszkaniowej, a gdzie więcej „przemysłówki”.

Studium uwarunkowań to podstawa dla planistów w opracowywaniu szczegółowych Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego. Te ostatnie dotyczą jednak tylko danego fragmentu gminy (np. kawałka danej dzielnicy). Planiści tworząc MPZP muszą przestrzegać ustaleń studium.
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń